قالیشویی تهران

در شهر تهران قالیشویی تهران های زیادی تاسیس شده است. که هر کدام از آن ها به روش های مختلفی شستشو را انجام می دهند. که در ادامه با انواع روش های شستشو آشنا خواهیم شد.

قالیشویی چشمه یکی بهترین و معتبرترین قالیشویی در شهر تهران است. این قالیشویی بیش از 10 سال که در این زمینه فعالیت می کنند و پرسنل های این قالیشویی  از تجربه و مهارت بسیار بالایی برخوردار هستند. و تخصص لازم برای شستشو انواع فرش را دارندقالیشویی تهران .

چگونه یک قالیشویی مناسب را تشخیص دهیم ؟

از آن جا فرش یکی اجناس گران قیمت منزل است و ممکن است. وقتی شما فرشی خریداری می کنید برای همیشه از آن استفاده کنید پس باید در نگهداری آن و شستشو آن دقت کافی را داشته باشید.

اگر می خواهید شستشو فرش خود را به یک قالیشویی مناسب و خوب بسپارید باید به چند نکته دقت کنید. تا بعدا از انتخاب خود پشیمان نشوید.

قالیشوییشستشو فرش ماشینی

 • قالیشویی تهران یک قالیشویی با تجربه هنگامی که میخواهد فرشی را تحویل بگیرد باید فرش را کامل بررسی کند. و اگر پارگی و یا هر مشکلی دیگر داشت آن را با مشتری در جریان بگذارد. که باید این مشکل قبل از شستشو رفع شود و سپس شستشو شود چون ممکن است اگر فرش پارگی داشته ممکن است هنگام شستشو پارگی آن بیشتر شود. پس بهتر است قبل از شستشو فرش هرگونه مشکلی داشت برطرف شود.

قالیشویی مناسب

 • یک قالیشویی مناسب روش های مختلفی برای انواع فرش دارد برای مثال اگر فرش شما شستشوی فرش دستباف باشد. باید از مواد شوینده مناسب و مرغوب برای شستن استفاده کند و از طرفی دیگر باید از روش مناسبی هم  استفاده کند. که به فرش آسیبی نرسد و اگر از روش یا مواد شوینده مناسب استفاده نکنند. ممکن الیاف فرش رنگ پس بدهد و یا مشکلات دیگری برای فرش به وجود بیاید.

قالیشویی

 • قالیشویی تهران به تعهد های که در فاکتور و یا قرارداد ذکر شده است پایبند باشند. برای مثال فرش یا همان طور که سالم تحویل گرفتند به همان صورت سالم تحویل شما بدهند .
 • قالیشویی ها باید در هنگام شستشو شئونات مذهبی را رعایت کنند. و این اطمینان را به مشتریان خود بدهد که حتما برای شستشو فرش ها از آب کر (آپ پاک و تمیز چاه) استفاده می کنند. و هم اینکه در صرفه آب شهری صرفه جویی می شود.

انواع مدل شستشو فرش

 • شستشو به روش سنتیآب کشی فرش

این روش یکی از قدیمی ترین روش های شستشو فرش است. که در بین ایرانیان جا افتاده است اما دیگر این روزا با توجه به بیماری های همچون کمردرد، دیسک کمر و … که در بین مردم شایع شده است. دیگر مردم شستشو فرش های خود را به قالیشویی میسپارند.

قالیشویی در نیاوران

شستشو فرش ها به روش سنتی

قالیشویی تهران شستشو فرش ها به روش سنتی این طور بود که با استفاده از مواد شوینده تاید یا صابون رخت فرش را شستشو می دادند. و برای آب کشی آن از پارو استفاده می  کردند. و برای خشک شدن فرش آن را در مقابل آفتاب پهن می کردند اما این روش معمولا باعث زردی فرش می شود و از طرفی دیگر تعداد نیروی انسانی در این قالیشویی ها زیاد است. و هزینه های آن ها هم بیشتر خواهد شد.

 • شستشو به روش نیمه اتوماتیک

امروزه بیشتر قالیشویی  تهران به این صورت فعالیت می کنند. که سرمایه را اندازی یک قالیشویی نیمه اتوماتیک نسبت به یک قالیشویی تمام اتوماتیک کمتر است. و به همین دلیل است بیشتر قالیشویی به این صورت فعالیت می کنند.

قالیشویی های نیمه اتوماتیک به این صورت است که تعدادی دستگاه برس که برای شستشو فرش وجود دارد. که این برس ها  به وسیله نیروی انسانی هدایت  وکنترل می شود و برای آب کشی آن هم از دوش های آب استفاده می کنند. و برای آب گیری فرش از دستگاه آب گیر لوله ای استفاده می شود. و این دستگاه به صورت چرخشی با سرعت بالا آب فرش را به طور کامل میگیرد.

قالیشویی در تجریش

 • شستشو به روش تمام اتوماتیک

در این روش شستشو تمام مراحل توسط دستگاه انجام می شود و نیروی انسانی هیچ دخالتی در آن ندارد و هر مرحله از شستشو توسط دستگاه خاصی انجام می شود. و این روش نسبت به قالیشویی سنتی خیلی بهتر و با کیفیت تر است و یکی از مزیت های قالیشویی های تمام اتوماتیک این است. که تعداد نیروی انسانی در آن ها کمتر است و نیازی به پرداخت هزینه اضافی برای نیروی انسانی نیست قالیشویی تهران .

 

قالیشویی سنتی و یا اتوماتیکقالیشویی

قالیشویی سنتی در گذشته های نه چندان دور به کار گرفته می شد و این روش مناسب خانه های ویلایی است که فضای مناسبی برای شستشو فرش دارند و این روش هزینه زیادی ندارد و شما فقط باید مواد شوینده خریداری کنید و آن هم هزینه چندان زیادی ندارد اما از طرفی دیگر در این روش شستشو آب بسیار زیادی هدر می رود.

قالیشویی تهران، یکی از ترس های که مردم نسبت به قالیشویی اتوماتیک دارند اینکه ممکن است فرش در هنگام شستشو پاره شود. و در صورتی که اصلا این طور نیست و قالیشویی های که به روش اتوماتیک فرش ها را شستشو  می دهند. این ضمانت را به شما می دهند که فرش را سالم تحویل گرفته و به همان شکل سالم به شما تحویل خواهند داد. و اما با این تفاصیل عده از مردم به باز هم به این نوع قالیشویی ها اعتماد ندارند. و ترجیح می دهند که به روش قالیشویی سنتی فرش ها را شستشو دهند.

شستشو فرش ها به صورت اتوماتیک

شستشو فرش ها به صورت اتوماتیک از کیفیت بهتری برخوردار است. چون که در روش سنتی شما فقط فرش را یک بار با مواد شوینده شستشو می دهید. و سپس آب گیری و در آخر هم فرش را در جایی مناسب پهن می کنید تا خشک شود اما در روش اتوماتیک فرش شما در چندین مرحله شستشو می شود. که به مراحل شستشو به شرح زیر است :

قالیشویی در قیطریه

مرحله اول

1- قالیشویی تهران در مرحله اول گرد و غبار فرش شما گرفته می شود که حالا این عمل هم به صورت دستی و هم با دستگاه صورت می گیرد . که  حالا بستگی به فرش شما دارد و حدود 70 درصد از مردم که از روش سنتی استفاده می کنند. این مرحله را انجام نمی دهند.

مرحله دوم

2- در این مرحله نوبت به شستشو فرش می رسد که با انتخاب مواد شوینده مناسب فرش شما شسته می شود. و این نکته را در نظر بگیرید قبل از شستشو فرش الیاف فرش بررسی خواهد شد. و با توجه به جنس آن مواد شوینده مناسب برای شما انتخاب می شود.

مرحله سوم

3- بعد از شستشو فرش ها نوبت به آب کشی فرش ها می رسد که باید به طور آب کشی شود. که حتی یک قطره از مواد شوینده در فرش باقی نماند قالیشویی تهران .

مرحله چهارم

4-مرحله آب گیری: این مرحله تقریبا یکی از مهم ترین مراحل شستشو فرش است، قالیشویی تهران که اگر فرش به طول کامل آبگیری نشود ممکن است. باعث پوسیدگی فرش شود و باید آب فرش به طور کامل گرفته شود.

مرحله پنجم

5-در مرحله آخر فرش توسط کارگر متصدی به اتاق گرما انتقال داده می شود تا فرش به طور کامل خشک شود. و بعد از خشک شدن باید فرش را بسته بندی کرده و تحویل مشتری داده شود.قالیشویی

قالیشویی آنلاین

امروزه به گونه ای شده است تقریبا تمام خدمات ها به صورت اینترنتی انجام می شود. و قالیشویی های آنلاین هم مدتی است به خدمات های آنلاین افزوده شده است که شما می توانید هم از وب سایت به صورت مستقیم سفارش خود را ثبت کنید.

ویژگی قالیشویی آنلاین

 • نداشتن محدوده جغرافیایی : در هر محله از شهر تهران باشید می توانید سفارش خود را ثبت کنید.
 • صرفه جویی در زمان: دیگری نیاز ندارید که به دنبال قالیشویی در محل خود باشید.
 • شستشو فرش ها با استفاده از بهترین دستگاه ها و تکنولوژی های روز قالیشویی

قیمت قالیشویی

قیمت های قالیشویی ها هر سال از طرف اتحادیه قالیشویی ها به آن ها اعلام می شود. و باید با توجه به قیمت های اعلام شده به مشتری قیمت بدهند و اگر قالیشویی بالاتر از قیمت اتحادیه قیمت بدهد. فعالیت آن قالیشویی غیر مجاز محسوب می شود و باید به طور قانونی با آن ها برخورد شود قالیشویی تهران .

معیار های قیمت قالیشویی

 • قالیشویی تهران یکی از معیار های مهم در قیمت قالیشویی اندازه و ابعاد فرش شما است. که هرچه قدر ابعاد فرش شما بزرگتر باشد هزینه آن نیز بیشتر خواهد شد.
 • دیگر معیار های قیمت گذاری برای شستشو جنس فرش شما است. چون که جنس فرش ها با هم متفاوت است و روند شستشو آن ها هم با هم متفاوت است. و برای مثال هرچه قدر تراکم فرش بالاتر باشد. هزینه آن بیشتر و شستشو آن دشوار تر خواهد بود.
 • یکی از تفاوت های عمده در قیمت های قالیشویی شستشو فرش ماشینی و دستباف است. فرش های دستباف چون که ظرافت و حساسیت بیشتری نسبت به فرش های ماشینی دارند. باید در شستشو آن ها دقت بیشتری لازم است و بعضی فرش ها را حتی نمی توان با دستگاه شستشو داد. و حتما باید به روش دستی شستشو شوند.

پشتیبانی به صورت تلفنی و آنلاینشستشو فرش ماشینی

قالیشویی تهران یکی از مزیت های قالیشویی چشمه پشتیبانی آنلاین وتلفنی است. که اگر در سفارش به صورت آنلاین به مشکلی برخوردید کارشناسان قالیشویی چشمه در خدمت شماست. و یا اگر خواستید که شستشو فرش خود را پیگیری کنید که چه زمانی برای شما ارسال خواهد شد و … می توانید به صورت آنلاین و تلفنی ارتباط برقرار کنید.

مزایای استفاده از مواد شوینده در قالیشویی

برای شستشو دادن فرش ها نیاز اولیه ای که داریم مواد شوینده است چون تقریبا شستشو فرش ها بدون مواد شوینده امکان پذیر نمی باشد و حالا مزیت هایی دیگری هم دارد از جمله :

 • پاک کردن چربی های فرش
 • شسشتشو بهتر و با کیفیت تر
 • نرم و لطیف شدن فرش
 • تغییر نکردن رنگ فرش
 • قالیشویی تهران

قالیشویی در مرزداران تهران

قالیشویی در مرزداران تهران : اگر میخواهید شستو فرش های خود را به قالیشویی بسپارید ولی در محله خودتان قالیشویی معبتر وجود ندارد، اصلا نگران نباشید قالیشویی مرزداران  تهران در خدمت شماست. این قالیشویی هم به صورت حضوری هم به صورت آنلاین فعالیت می کنند. و محدودیت جغرافیایی ندارند. و شما در هر محله ای از تهران باشید. فرقی برای برای آن ها ندارد و از دیگر مزیت های قالیشویی های آنلاین این است. که شما می توانید به صورت آنلاین مشاهده کنید. که فرش شما در چه مرحله از شستشو قرار دارد و چه قدر طول میکشد تا به اتمام برسد.

قالیشویی در تجریش تهران

قالیشویی در تجریش تهران: اگر فرش های دست دستباف و گران قیمتی دارید و نمی توانید به هر قالیشویی اعتماد کنید. و شستشو فرش خود را به آن ها بسپارید،قالیشویی تجریش تهران یکی از قالیشویی ها معتبر در سطح تهران است. که تخصص لازم برای شستشو انواع فرش از جمله ماشینی ،دستباف، ابریشمی و… را دارند و این ضمانت را به شما می دهند که فرش شما همان طور که سالم تحویل گرفتند. همان طور هم سالم به شما تحویل بدهند.

قالیشویی در قیطریه تهران

قالیشویی در قیطریه تهران: به دنبال قالیشویی هستید که به صورت اتوماتیک فرش ها را شستشو می دهد. و نیروی انسانی هیچ دخالتی درآن نداشته باشد و همان طور که می دانید شستشو با دستگاه نسبت به سنتی کیفیت بالاتری دارد و به همین دلیل است که اکثریت مردم به دنبال قالیشویی هستند. که به این صورت فرش ها را شستشو می دهند و حالا قالیشویی قیطریه تهران یکی از بهترین و با تجربه ترین قالیشویی هایی است. که صفر تا صد فرش را بدون دخالت دست شستشو می دهد. و شما اگر یک بار شستشو فرش های خود را به قالیشویی قیطریه بسپارید. تبدیل به مشتری های دائمی و وفادار این قالیشویی خواهید شد.

 

اطلاعات تماس

شمال تهران

نیاوران : 02122230149

تجریش : 02122729362

قیطریه : 02122693188

پاسداران : 02122381067

الهیه : 02122689424

ولنجک : 02122148046

شرق تهران

شریعتی : 02122689425

مینی سیتی : 021444465

سیدخندان : 02122876127

لواسان : 02126547357

اوشان : 02126548139

تهرانسر : 02144548206

غرب تهران

جاده مخصوص : 02144548716

پونک : 02144866426

جنت آباد : 02144444871

دهکده المپیک : 02144547151

سعادت آباد : 02122381067

شهرک غرب : 02188513428

شمال تهران

یوسف آباد : 02188216351

ونک : 02188197764

انقلاب : 02166369736

پیروزی : 02133453188

تهرانپارس : 02177182387

شهر ری : 02155504904