قالیشویی پونک

قالیشویی پونک

By |2022-04-17T04:46:19+00:00جولای 31, 2021|دسته‌بندی نشده|بدون ديدگاه

قالیشویی پونک

پونک را می توان از محله های معروف تهران دانست که تعداد زیادی از قالیشویی ها در آن فعالیت دارند . همین مورد سبب شده است تا نتخاب یک قالیشویی ایده آل در آن، اندکی دشوار باشد. قالیشویی پونک  یکی از قدیمی ترین و البته محبوب ترین قالیشویی هایی است که در این ناحیه فعالیت دارد.

این مرکز در واقع یکی از شعبه های قالیشویی چشمه به حساب می آید که توانسته به واسطه مزیت های منحصر به فردش، خود را به انتخاب اول اهالی این ناحیه بدل کند. این قالیشویی بهترین قالیشویی تهران می باشد. ما در ادامه این مطلب مروری بر اهمیت های این مرکز خواهیم داشت تا شما هم دلیل این ادعا را درک کنید.

 جهت ثبت سفارش به صورت آنلاین وارد صفحه درخواست خدمات شوید.

قدیمی ترین قالیشویی در پونکقدیمی ترین قالیشویی در پونک

شاید بتوان قدمت را یکی از مهمترین مولفه ها در تعیین اعتبار یک مرکز دانست. بدون شک هر اندازه که قدمت یک مرکز بیشتر باشد، اعتبار آن هم بیشتر می شود. قالیشویی پونک یکی از قدیمی ترین کارگاه های قالیشویی در منطقه پونک است که در ابتدا فعالیت خود را تنها با چند کارگر و فضایی محدود آغاز کرد.

اکنون بعد از چند دهه این مرکز وسعت بزرگی به خود گرفته و دارای تجهیزات پیشرفته ای است. این  مرکز توانسته در طول چند دهه فعالیت خود، به مشتریان زیادی خدمت کند و همین مورد باعث معروفیت بیش از پیش آن شده است.

باکیفیت ترین قالیشویی در پونک

کیفیت فاکتوری است که برای خریدار اهمیت بسیار زیادی دارد. بیشتر مردم تمایل دارند تا فرش های خود ا به مرکزی واگذار نمایند که بیشترین کیفیت را به همراه داشته باشد. قالیشویی پونک هم سعی کرده تا از شیوه های مختلفی این کیفیت را افزایش دهد . این مرکز در قدم اول روی نیروی انسانی خود تمرکز کرده. و تخصص لازم برای شستن هر نوع فرشی را به آنها آموزش داده است قالیشویی در خیابان خیام.

بدین جهت کلیه کارکنان این مرکز با تار و پود فرش ها آشنایی دارند و به خوبی می توانند یک لکه را تمیز سازند. از طرفی دیگر سیاست کلی مرکز هم بر روی استفاده از مواد شوینده خارجی متمرکز است. این مواد قدرت لکه بری بیشتری دارند و به همین جهت باعث تمیزی بهتر فرش ها می شوند. این موضوع در حالی است که بیشتر رقبا؛ آن را هزینه اضافی می دانند. اما همین تمایز باعث شده تا قالیشویی پونک به عنوان با کیفیت ترین قالیشویی در این ناحیه شناخته شود .

سریع ترین قالیشویی در پونکسریع ترین قالیشویی در پونک

سرعت عامل دیگری است که برای خدمات مربوط به قالیشویی اهمیت زیادی دارد. از آن جایی که فرش ها رکن اصلی خانه را تشکیل می دهند، لذا خانم های خانه دار تمایلی ندارند که کف خانه شان برای مدت طولانی خالی بماند و می خواهند سریع تر فرش هایشان را تحویل بگیرند. قالیشویی پونک بر این نیاز اشراف کاملی داشته و به همین جهت سرعت شستشوی فرش در کارگاه را افزایش داده است.

از طرفی دیگر این مرکز دارای پیک های سریعی است که می توانند در کمترین زمان ممکن خود را به محل مورد نظر مشتریان رسانده و سفارشات آنها را دریافت نمایند. ترکیب این دو مورد سبب شده تا بار ترافیک موجود در ناحیه از روی دوش مشتریان برداشته شود. قالیشویی صاحبقرانیه

منطقه پونک

پونک از جمله اصیل ترین محله های تهران است که دارای شهرسازی مدرن و ساختمان های بلند می باشد. میدان پونک که در انتهای خیابان ولیعصر قرار دارد. مهم ترین بخش این محله است که جزو مهم ترین میدان های تهران هم می باشد . در اطراف این میدان مرکز خرید های بزرگی وجود دارد که باعث شده تا تراکم در آن افزایش یابد.

بدون شک این تراکم نیازمند خدمات مختلفی از جمله قالیشویی است . قالیشویی پونک از جمله قدیمی ترین مراکزی است که برای رفع این نیاز ایجاد شده است. چنانچه شما هم تمایل دارید تا از خدمات این مرکز استفاده نمایید. می توانید هم اکنون با کارشناسان ما در قالیشویی پونک تماس حاصل فرمایید.

قالیشویی پونک با بیش از 10 سال سابقه در شستشوی فرش دستباف و ماشینی فعالیت می کند.

b2n
yun
Carpet cleaning

ثبت ديدگاه

Go to Top