قالیشویی شهرآرا

صفحه اصلی/دسته‌بندی نشده/قالیشویی شهرآرا

قالیشویی شهرآرا

By |2022-04-17T05:13:16+00:00آگوست 14, 2021|دسته‌بندی نشده|بدون ديدگاه

قالیشویی شهرآرا

شستشوی فرش در قالیشویی شهرآرا  با استفاده از مواد شوینده استاندارد و کاملا خنثی صورت می گیرد، چون محیط های اسیدی و قلیایی به فرش آسیب می رساند. شستشوی فرش در قالیشویی شهرآرا به کمک دستگاه های اتوماتیک و نیمه اتوماتیک صورت می گیرد. این قالیشویی بهترین قالیشویی تهران می باشد.

قالیشویی شهرارا جزو اولین و قدیمی ترین قالیشویی های فعال در تهران می باشد. این قالیشویی با تجربه طولانی  در رابطه با شستشوی انواع فرش ماشینی و دستباف، افتخار این را دارد که از زمان  آغاز به کار خود، توانسته است رضایت تمامی مشتریان خود را بدست آورد.

این قالیشویی  با استفاده از پرسنل با تجربه و کار آزموده در امر شستشوی فرش و خدمات دیگری مانند رفوگری توانسته استرضایت مشتریان را بدست آورد. این قالیشویی دارای 300 پرسنل متعهد و حرفه ای در زمینه شستشوی فرش های دستباف و ماشینی است. این قالیشویی با ارائه ضمانت کتبی و معتبر، کبفیت شستشوی فرش شما را تضمین می کند.

 جهت ثبت سفارش به صورت آنلاین وارد صفحه درخواست خدمات شوید.

قالیشویی حرفه ای شهرآراقالیشویی حرفه ای شهرآرا

قالیشویی شهرآرا به عنوان حرفه ای ترین قالیشویی این منطقه، با ارائه خدمات ویژه به مشتریان  مانند رفوگری، بازسازی و ترمیم  انواع فرش دستباف و ماشینی، تریمیم سوختگی، پارگی و بیدخوردگی و ارائه خدمات دیگر توانسته است اعتماد مشتریان را به خود جلب کند. علاوه بر شستشوی فرش و رفوگری، این قالیشویی خدماتی مانند خشکشویی و شستشوی مبلمان را انجام می دهد.

یک قالیشویی حرفه ای باید فرش های دستباف و ماشینی را بطور جداگانه شستشو دهد. زیرا فرش های دستباف بدلیل نوع الیاف  و رنگ آمیزی که دراند، هنگام شستشو رنگ های فرش با هم ترکیب می شود.

یک قالیشویی حرفه ای  باید بعد از 48 ساعت فرش را به مشتری شسته شده و کاور شده تحویل دهد. یک قالیشویی حرفه ای این تضمین را به مشتریان خود می دهد که فرش شسته شده و سالم  تحویل داده می شود. و تمام تلاش خود را بکند که آسیبی به فرش وارد نشود نفتالین برای فرش.

 

هزینه شستشوی فرش در قالیشویی شهرآرا

در قالیشویی شهرآرا هزینه و نرخ شستشو بر اساس ابعاد و متراژ فرش صورت می گیرد. قیمت شستشوی فرش توسط اتحادیه قالیشویان تهران تنظیم می شود. البته شستشوی فرش های نفیس، ابریشمی، تابلو فرش و… با بقیه فرش ها متفاوت است. قالیشویی شهرآرا از  دوران کرونا، خدمات آنلاین به مشتریان خود ارائه می دهد. یک قالیشویی معتبر و حرفه ای از پرداخت هزینه های مازاد جلوگیری می کند.

این قالیشویی هنگام تحویل فرش شما، وظیفه دارد یک فاکتور رسمی به همرا مهر و امضا به شما تحویل دهد. یکی از خدمات قالیشویی شهرآرا، شستشوی فرش دستبافت و حمل و نقل رایگان این کارخانه می باشد. برای اطلاع از قیمت های شستشوی فرش و انواع خدمات دیگر این قالیشویی، می توانید به سایت مراجعه کنید یا با کارشناسان این کارخانه تماس حاصل فرمایید آیا روفرشی فرش را خراب می کند.

شهرآرا کجاست؟شهرآرا کجاست؟

شهرآرا محله از غرب تهران است. این منطقه جزو منطقه 2 شهرداری تهران محسوب می شود.نزدیک ترین ایستگاه مترو به این منطقه، ایستگاه دانشگاه  تربیت مدرس است.

شهر آرا در مجاورت با منطق پر رفت و آمد گیشا، کوی دانشگاه،  بلوار جانبازان، محله تهران ویلا، محله ستارخان و محله تهرانسر و دریان نو واقع شده است.

قالیشویی شهرآرا با بیش از 10 سال سابقه در شستشوی فرش دستباف و ماشینی فعالیت می کند.

b2n
yun
Carpet cleaning

ثبت ديدگاه

Go to Top