قالیشویی شادمان

صفحه اصلی/دسته‌بندی نشده/قالیشویی شادمان

قالیشویی شادمان

By |2022-04-17T05:34:49+00:00آگوست 29, 2021|دسته‌بندی نشده|بدون ديدگاه

قالیشویی شادمان

قالیشویی شادمان با بیش از نیم قرن تجربه کاری، یکی از بهترین قالیشویی تهران می باشد. قالیشویی شادمان یک قالیشویی مکانیزه شده  با دستگاه های مدرن قالیشویی می باشد. این قالیشویی دارای سرویس رایگان برای تحویل فرش ها است که به صورت 24 ساعته فعال می باشد.

این قالیشویی یکی از قالیشویی های قدیمی در این منطقه است. تمامی موارد شستشو، رفوگری و ترمیم فرش ها در قالیشویی شادمان انجام می شود.

این قالیشویی بیش از 200 نفر پرسنل فعال  و متخصص در زمینه شستشو فرش دارد. خدمات این قالیشویی بصورت 24 ساعته می باشد و بصورت شبانه روزی آماده خدمت رسانی است.

 جهت ثبت سفارش به صورت آنلاین وارد صفحه درخواست خدمات شوید.

دستگاه های مکانیزه در قالیشویی شادماندستگاه های مکانیزه در قالیشویی شادمان

شستشوی فرش در قالیشویی شادمان بصورت مکانیزه و مجهز ترین دستگاه های روز دنیا صورت می گیرد. شستشو با دستگاه های مدرن نسبت به روش های شست و شوی سنتی بسیار با صرفه تر است. این دستگاه ها هزینه های آب و برق را کاهش می دهند و با دقت بیشتری فرش ها شستشو داده می شوند. استفاده از مدرن ترین و مجهز ترین دستگاه های شستشو در قالیشویی، باعث افزایش کارایی و کاهش خستگی کارگران می شود.

این دستگاه ها تا حد بسیار زیادی کار کارگران را کاهش می دهد و فقط بسنده به یک یا چند اپراتور می کند. این دستگاه بسیار پیشرفته و گران قیمت هستند. قالیشویی ها پس از چند سال کار کردن به این نتیجه می رسند که شستشو به روش قدیمی دیگر جواب گوی نیاز مشتریان و تعداد زیاد آنان نخواهند بود. این دستگاه ها بدون دخالت دست، فرایند شستشو را انجام می دهند.

مراحل شستشوی فرش در قالیشویی

مراحل کار در قالیشویی شادمان به این گونه است که ابتدا  عملیات غبار گیری را انجام می دهند. عملیات غبار گیری دز قالیشویی با تجهیزات به روز توسط کارشناسان فنی صورت می گیرد. تا هیچ گونه آسیبی به فرش شما وارد نشود. قبل از انجام غبار گیری، هرگونه ایراد در فرش بررسی شده و این عملیات با توجه به وضعیت فرش و با جارو برقی های مخصوص انجام می گیرد.

بعد از این مرحله، نوبت به شستشوی فرش می رسد. یکی از نکات مهمی که در قالیشویی شادمان در نظر می گیریم، این است که روش شستشوی فرش ماشینی با فرش دستباف متفاوت است. فرش دستباف و ابریشمی از حساسیت زیادی برخوردارند، به گونه ای که اگر به درستی شستشو داده نشوند، رنگ های این نوع فرش ها در هم آمیخته می شوند. بعد از این مرحله نوبت به آبکشی فرش می رسد.

آبکشی فرش، با تحت فشار قرار دادن فرش در  در دستگاه های ویژه، همچون سانترفیوژ صورت می گیرد. در آخر فرش در گرمخانه های مخصوص قالیشویی شادمان، در کوتاه ترین زمان ممکن خشک می شود قالیشویی در خیابان خیام.

نحوه استفاده صحیح از شوینده هانحوه استفاده صحیح از شوینده ها

در قالیشویی شادمان از بهترین مواد شوینده برای شستشو فرش استفاده می شود.شستشوی فرش ها در قالیشویی مخصوص فرش و موکت است. این نوع مواد شوینده از آنزیم های قوی برای لکه بری و از بین بردن چربی تشکیل شده است. در قالیشویی کارشناس فرش پس از بررسی میزان تراکم و کیفیت فرش، مواد شوینده مناسب با فرش را انتخاب می کند.

مواد شوینده با توجه به ترکیبات شیمیایی به کار رفته در آن ها، قدرت پاک کنندگی و تمیز کنندگی، نوع کاربرد و نحوه بسته بندی، دسته بندی می شوند. این مواد  شوینده، خاصیت نرم کنندگی دارند، از انحلال بالا در آب برخوردار هستند، باعث خرابی و خوردگی فرش نمی شوند و…

انواع مواد شوینده برای فرش دستبافت

خدمات قالیشویی شادمان

  • شستشوی فرش دستبافت و ماشینی
  • رفوگری و بازسازی انواع فرش دستباف و ماشینی
  • ترمیم سوختگی، پارگی، بیدخوردگی
  • شستشو مبلمان
  • خدمات خشکشویی مبلمان، موکت و خوشخواب
  • شستشو بدون آسیب دیدگی
  • پاسخگویی همه روزه حتی روز های تعطیل

شادمان کجاست؟

شادمان جزو محله های ستارخان به حساب می آید و از مناطق غربی پایتخت است. این منطقه از جنوب  به خیابان آزادی، از غرب به بزرگراه اشرفی اصفهانی و بزرگراه  محمد علی جناح و از شرق به بزرگراه شهید چمران محصور است. نزدیک ترین ایستگاه مترو به این محله، ایستگاه مترو شادمان است.

قالیشویی شادمان با بیش از 10 سال سابقه در شستشوی فرش دستباف و ماشینی فعالیت می کند.

b2n
yun
Carpet cleaning

ثبت ديدگاه

Go to Top