قالیشویی دروس

قالیشویی دروس

By |2022-04-17T05:10:54+00:00آگوست 14, 2021|دسته‌بندی نشده|بدون ديدگاه

قالیشویی دروس

تمامی تیم متخصص قالیشویی دروس سعی دارند خدماتی را ارائه دهند که مورد رضایت تمامی مشتریان باشد. شرکت قالیشویی دروس به تازگی شروع به خدمات آنلاین با استفاده از خدمات آنلاین با استفاده از تکنولوژی روز در زمینه فرش و موکت آغاز کرده است. این قالیشویی بهترین قالیشویی تهران می باشد. از این به بعد می توانید خدمات مورد نیازتان را در وب سایت قالیشویی دروس به راحتی انتخاب و رزرو نمایید.

تمامی خدماتی که روی سایت قالیشویی چشمه مشاهده  می نمایید با تعرفه اتحادیه قالیشویان تهران ارائه می شود و مطابق با استاندارد های روز انجام می شوند.این قالیشویی سیستم ها و دستگاه های خود را با جدید ترین دستگاه ها در جهان هماهنگ می نماید.

این قالیشویی دارای400  نفر پرسنل متعهد و حرفه ای در زمینه شستشوی فرش های دستباف، ابریشمی و ماشینی می باشد.

 جهت ثبت سفارش به صورت آنلاین وارد صفحه درخواست خدمات شوید.

خدمات قالیشویی دروسخدمات قالیشویی دروس

  • شستشوی فرش دستبافت و ماشینی
  • بازسازی و ترمیم انواع فرش و موکت
  • پوشش تمام مناطق تهران
  • تضمین کیفیت شستشو
  • امکان سفارش آنلاین
  • ارائه ضمانت نامه کتبی و معتبر
  • رنگبرداری، ریشه بافی و رفع سوختگی

قالیشویی خوب در شمال تهران

قالیشویی دروس با ارائه بهترین خدمات به مشتریان خود تجربه ای متفاوت از پاکیزگی را به شما هدیه می دهد. قالیشویی اتوماتیک، قالیشویی است که با خیال راحت می توانید فرش های رنگ روشن دستباف و ابریشمی خود را به آن ها بسپارید. ارائه تمامی خدمات قالیشویی دروس با ضمانت نامه و بدون هیچ گونه آسیب دیدگی و نقصی در الیاف و تار و پود فرش انجام خواهد شد.

کیفیت و تمیزی فرش یکی از دغدغه های مهم خانم های خاندار است و برای هرکسی مهم است که فرش خانه اش را به چه صورت و با چه درجه ای از تمیزی تحویل می گیرد. یافتن بهترین و ارزانترین قالیشویی در تهران، خیال شما را  راحت می کند که با  آرامش و آسودگی فرش های ارزشمن و نفیس خود را به دست قالیشویی بسپارید. یکی از خدمات مهم قالیشویی دروس که در دوران کرونا اهمیت ویژه ای پیدا کرده است، ارائه خدمات آنلاین این مجموعه است. قالیشویی  چشمه یکی از با سابقه ترین قالیشویی های تهران است.

قالیشویی تئاتر شهر

قیمت قالیشویی دروسقیمت قالیشویی دروس

نرم افزار و سایت چشمه، بهترین راهکار برای قیمت خدمات قالیشویی است. خدمات این قالیشویی با دستگاه های  با خدماتی مانند مکانیزه و پیشرفته، بسیار ارزان تر و با صرفه تر از قالیشویی های دیگر است.تقاضای زیاد برای شستشوی فرش در ایام تعطیلات و قبل از عید همیشه موجب افزایش هزینه قالیشویی می شود. هزینه و قیمت شستشوی فرش از طریق نرخ های مصوب اتحادیه قالیشویان تهران برآورد می شود.

برای اطلاع از قیمت شستشوی فرش در قالیشویی دروس، می توانید با کارشناسان فروش ما تماس حاصل فرمایید قالیشویی در خیابان خیام.

دروس کجاست؟

دروس یکی از محله های قدیمی تهران است. این محله در منطقه 3 تهران  واقع شده است.از جنوب این منطقه  به بلوار شهرزاد، از شمال به خیابان دولت،  از شرق به خیابان پاسداران و از غرب به خیابان فکوریان که مرز بین قلهک و دروس است، محدود می شود. ایستگاه مترو نزدیک به منطقه دروس، ایستگاه های میدان زین الدین، میدان هروی و نوبنیاد می باشد.

قالیشویی دروس با بیش از 10 سال سابقه در شستشوی فرش دستباف و ماشینی فعالیت می کند.

b2n
yun
Carpet cleaning

ثبت ديدگاه

Go to Top