قالیشویی تهرانسر

قالیشویی تهرانسر با بیش از چندین سال تجربه یکی از بهترین قالیشویی های تهرانسر می باشد. این قالیشویی بیش از 350 نفر پرسنل فعال و متخصص در زمینه شستشو فرش دارد. خدمات این قالیشویی به صورت 24 ساعته می باشد و به صورت شبانه روزی آماده خدمات رسانی می باشد. قالیشویی تهرانسر یک قالیشویی مکانیزه شده با دستگاه های مدرن قالیشویی می باشد.

این قالیشویی دارای سرویس رایگان برای تحویل فرش ها است که به صورت 24 ساعته فعال می باشد. این قالیشویی یکی از قالیشویی های قدیمی شتشوی فرش دستبافت در این منطقه است. تمامی موارد شستشو، رفو گری و ترمیم فرش ها در قالیشویی تهرانسر انجام می شود.

 جهت ثبت سفارش به صورت آنلاین وارد صفحه درخواست خدمات شوید.

خدمات قالیشویی تهرانسر

  • شستشوی انواع فرش های ابریشمی و ترک
  • شستشوی فرش های دستباف و ماشینی
  • رفوگری و بازسازی فرش های دستباف و ابریشمی
  • ترمیم سوختگی، پارگی و بید خوردگی
  • پاسخگویی همه روزه، حتی روز های تعطیل
  • امکان ارائه ضمانت نامه
  • شستشو بدون آسیب دیدگی
  • شستشو مبلمان

شستشوی فرش های دستباف و قدیمیشستشو فرش های دستباف و قدیمی

همانطور که می دانید امکان شستشو فرش های قدیمی و دستباف در خانه و به روش قدیمی کار دشواری می باشد. خیلی از خانم ها این اشتباه را می کنند و فرش های خود را با پودر های مخصوص خود فرش دستباف نمی شویند. در واقع شستشو فرش ها بسته به نوع دستباف و ماشینی اصول شستشو خود را دارد. شستشو فرش ها به روش سنتی می تواند آسیب جدی به فرش وارد کند که قابل جبران نباشد و فرش بهای خود را از دست بدهد.

ما در قالیشویی تهرانسر با در دست داشتن بهترین پرسنل با تجربه در زمینه شستشو فرش های با ارزش و بهترین مواد شوینده در بازار توانسته ایم این نگرانی را از شما مشتریان عزیز کم کنیم و با خیال راحت فرش های پر بهای خود را به ما بسپارید قالیشویی در خیابان خیام.

رفوگری و بازسازی فرش

ترمیم و بازسازی جای سوختگی، پارگی و بیدخوردگی فرش ها مخصوصا فرش های با اصالت و دستباف و همچنین ابریشمی برای یک سری از خانم ها شاید یک رویا باشد قالیشویی تئاتر شهر.

قالیشویی تهرانسر این رویا را به حقیقت پیوسته زیرا تمامی موارد بیدخوردگی، سوختگی و پارگی فرش ها با دقت توسط کارشناسان فرش انجا می شود.  به طوری که فرش ها درست مثل روز اول شده و دیگر اثری از پارگی، سوختگی نیست.

دستگاه های مکانیزه در قالیشوییدستگاه های مکانیزه در قالیشویی

شستشوی فرش های ماشینی بعد از غبارگیری و دود گیری توسط دستگاه های مدرن و با کیفیت در این قالیشویی انجام می شود. تمامی مراحل شستشو فرش ها زیر نظر اساتید و کارشناسان تهرانسر صورت می گیرد. و پرسنل ما مراحل شستشو فرش ها را چک می کنند تا فرش به بهترین نحو شستشو شود.

بعد از شستشو توسط مواد شوینده و دستگاه های مکانیزه فرش ها به روش مدرن در خشکشویی خشک می شوند. شستشو فرش های ماشینی باید توسط دستگاه های مکانیزه انجام شود زیرا فرش های ماشینی نسبت به فرش های قدیمی و دستباف از حساسیت کمتری برخوردار هستند. همچنین شستشو فرش های دستباف، ترک و ابریشمی به صورت دستی و با دقت انجام می شود. قالیشویی تهرانسر اولین قالیشویی مکانیزه شده و بهترین قالیشویی تهرانسر می باشد.

تهرانسر کجاست؟

تهرانسر در غرب تهران می باشد. . این منطقه دارای آب و هوای مساعد و مطلوب می باشد. که از شمال به بزرگراه شهید لشکری و شهرک آزادی و از جنوب به بزرگراه فتح و از سمت شرق به شهرک آسمان و فرودگاه مهرآباد و از سمت غرب به شهرک استقلال و بزرگراه آیت الله مهدوی کنی متصل شده است. محله تهرانسر در منطقه 21 شهرداری تهران قرار دارد قالیشویی شهرک قائم.

قالیشویی تهرانسر با بیش از 10 سال سابقه در شستشوی فرش دستباف و ماشینی فعالیت می کند.

b2n
yun
rizy

Carpet cleaning