قالیشویی کاشانک

صفحه اصلی/دسته‌بندی نشده/قالیشویی کاشانک

قالیشویی کاشانک

By |2022-04-17T05:06:39+00:00آگوست 11, 2021|دسته‌بندی نشده|بدون ديدگاه

قالیشویی کاشانک

قالیشویی کاشانک با بیش از 30 سال سابقه در خشان در شهر تهران، اولین قالیشویی مجهز به سیستم تهویه خانه صنعتی، جهت جلوگیری از آسیب به محیط زیست در کشور، دارنده بهترین و کامل ترین دستگاه های شستشو و خشک کردن فرش می باشد. قالیشویی کاشانک مفتخر است با بهره گیری  از مدرنترین دستگاه های فرش شویی و فناوری پیشرفته و استفاده از موادشوینده مرغوب و رعایت کامل اصول مذهبی و با حضور پرسنل با تجربه در شستشوی انواع فرش دستباف و ماشینی می باشد.

تمامی پرسنل این مجموعه با تجربه و با مهارت در شستشوی انواع فرش و رفوگری و بازسازی فرش های دستباف و ماشینی می باشند. همچنین این قالیشویی بهترین قالیشویی تهران می باشد. خدمات این قالیشویی بصورت آنلاین و شبانه روزی می باشد. این قالیشویی بیش از 300 پرسنل ماهر و با تجربه دارد، که همگی متخصص هستند.

 جهت ثبت سفارش به صورت آنلاین وارد صفحه درخواست خدمات شوید.

خدمات قالیشویی کاشانکخدمات قالیشویی کاشانک

  • ارائه ضمانت نامه کتبی و معتبر
  • شستشوی فرش دستبافت و ماشینی 
  • ترمیم و بازسازی انواع فرش ماشینی و دستباف
  • شستشوی فرش های ترک و ابریشمی
  • دارای کادر مجرب و حرفه ای
  • شستشو با تضمین
  • امکان سفارش آنلاین
  • مناسب ترین قالیشویی در محل

قالیشویی خوب در کاشانک

معمولا با فرارسیدن ایام عید، بزرگترین دغدغه خانم های خانه دار شستشوی فرش های خانه است.  یکی از ویژگی هایی که یک قالیشویی خوب دارد، کاور کردن فرش های شما پس از شستشو است. قالیشویی کاشانک فرش شما را بصورت لول شده و کاور شده درب منزل، تحویل می دهد. در قالیشویی ها شستشوی فرش بصورت دو روش، دستی و با دستگاه صورت می گیرد.

قالیشویی ها باید زیر نظر اتحادیه عمل کنند. اتحادیه قالیشویی برای  برای شستشو فرش تعرفه و نرخ مناسبی در نظر می گیرد. قالیشویی خوب تعرفه ای که  برای شستشوی فرش برای مشتری فاکتور می کند، متناسب با هزینه اتحادیه است. فرش ها بافت و الیافت های مختلفی دارند. قالیشویی کاشانک با استفاده از مواد شوینده مناسب، بدون آسیب  فرش شما را شستشو می دهد. امروزه بدلیل شرایط کرونا خدمات قالیشویی کاشانک بصورت آنلاین صورت می گیرد. سفارشات آنلاین این قالیشویی بسیار کار را برای شما راحت تر کرده است. شما کافیست با مراجعه به سایت خدمات مورد نظر خود را انتخاب کنید.

بیشتربخوانید: قالیشویی طرشت

لکه بری قالیشویی کاشانکلکه بری قالیشویی کاشانک

همانطور که می دانید یکی از خدمات مهم قالیشویی کاشانک، خدمات لکه بری فرش های دستباف، ابریشمی، قالی و… می باشد.این کار توسط پرسنل حرفه ای و با تجربه صورت می گیرد.لکه بری، رفوگری و تریم و بازسازی فرش در این قالیشویی توسط افراد حرفه ای و متخصص صورت می گیرد. شما می توانید با رعایت اصول و ترفند، لکه های فرش خود را در خانه نیز تمیز کنید.

کارخانه قالیشویی کاشانک تمام سعی خود را کرده است از کارشناسان حرفه ای در زمینه لکه بری و رفو فرش، استفاده کند.

کاشانک کجاست؟

کاشانک یکی از محله های شمال تهران می باشد. کاشانک در مجاورت با محله های نیاوران، دارآباد و آجودانیه می باشد. از شمال به ار تفاعات البرز، از جنوب به صاحبقرانیه، از غرب به کاخ و پارک نیاوران و از شرق به منطقه  دارآباد ختم می شود. کاشانک در منطقه 1 شهرداری تهران قرار دارد. این منطقه جزو منطقه بالاشهر تهران شناخته می شود.

قالیشویی در کاشانک با بیش از 10 سال سابقه در شستشوی فرش دستباف و ماشینی فعالیت می کند.

b2n
yun
Carpet cleaning

ثبت ديدگاه

Go to Top