قالیشویی شهرری

قالیشویی شهرری با بهره گیری از افراد متخصص و حرفه ای، در زمینه شستشوی انواع فرش های دستباف، ماشینی و همچنین شستشو و خشکشویی انواع مبلمان، موکت و شستشوی تشک فعالیت می کند. سرویس دهی و نحوه سفارش در این قالیشویی به صورت آنلاین نیز انجام می شود.

پرسنل این قالیشویی همگی دارای مهارت و مدرک در زمینه رفوگری و بازسازی فرش های دستباف می باشند. این قالیشویی دارای 300 نفر پرسنل متعهد و حرفه ای در زمینه شستشوی فرش های دستباف و ماشینی می باشد. شستشو در این کارخانه قالیشویی به صورت حرفه ای و به بهترین نحو انجام می شود.

 جهت ثبت سفارش به صورت آنلاین وارد صفحه درخواست خدمات شوید.

خدمات قالیشویی شهرری

  • شستشوی انواع فرش های دستباف، قدیمی و ماشینی
  • بازسازی و ترمیم انواع فرش و موکت
  • شستشوی فرش بدون آسیب دیدگی
  • پوشش تمام مناطق تهران
  • امکان سفارش آنلاین
  • تضمین کیفیت شستشو
  • مناسب ترین قیمت قالیشویی در محل
  • نحوه انتخاب بهترین قالیشویی

انواع خدمات شستشوانواع خدمات شستشو

خدمات اصلی این کارخانه قالیشویی، شستشوی فرش و قالیشویی می باشد. اما خدمات دیگر مانند، رفوگری، بازسازی، لکه برداری فرش، خشک شویی مبلمان و تشک نیز در این قالیشویی انجام می شود. تمامی خدمات رفو و بازسازی فرش توسط کارشناسان ماهر قالیشویی شهرری انجام می شود.

کیفت خدمات شستشو در قالیشویی شهرری

قالیشویی شهرری با داشتن دستگاه ها و تجهیزات مکانیزه مدرن و همچنین استفاده از مواد شوینده مرغوب در کنار افراد با تجربه در زمینه شستشوی فرش باعث شده خیال شما از لحاظ کیفیت راحت باشد.  تمامی فرش ها مانند فرش های دستباف با مواد شوینده مخصوص بعد از غبار گیری شسته می شود. و سپس بعد از غبار گیری و شستشو توسط دستگاه های مخصوص شستشو و مکانیزه شسته می شود.

رفوگری حرفه ای در قالیشویی شهرریرفوگری حرفه ای در قالیشویی شهرری

ترمیم و رفوگری فرش های دارای سوختگی و پارگی، نیازمند هنر و دقت فراوانی می باشد. از این رو بسیاری از مشتریان به دنبال ترمیم برای فرش های دستباف و ارزشمند خود هستند. ممکن است تار و پود فرش های شما در اثر سوختگی، بید خوردگی و لک دچار آسیب شده باشد. در قالیشویی شهرری تمامی فرش های داری سوختگی و پارگی بعد از شستشو مورد ترمیم قرار میگیرد.

قالیشویی مکانیزه

استفاده از تجهیزات و دستگاه های مدرن در قالیشویی باعث سرعت بیشتر در روند شستشوی فرش می شود. همچنین استفاده از دستگاه های مدرن قالیشویی امکان آسیب در شستشوی فرش ها را کمتر کرده است. قالیشویی تمام مکانیزه شهرری با استفاده از دستگاه های مدرن قالیشویی روند شستشو را سریع تر کرده است. شما می توایند بدون نگرانی از زمان و بدون محدودیت فرش های خود را به این  کارخانه قالیشویی بسپاریدآیا روفرشی فرش را خراب می کند.

شهرری کجاست؟

شهرری در جنوب تهران واقع شده است. این محله جز منطقه 20 شهرداری تهران می باشد. شهرری دارای قدمت 6000 ساله می باشد. در این منطقه اماکن تاریخی و مذهبی وجود دارد. یکی از این اماکن مذهبی حرم مطهر حضرت عبدالعضیم (ع) می باشد.

قالیشویی شهرری با بیش از 10 سال سابقه در شستشوی فرش دستباف و ماشینی فعالیت می کند.

b2n
yun
rizy
Carpet cleaning