قالیشویی شریعتی

قالیشویی شریعتی بابیش از نیم قرن تجربه کاری، یکی از بهترین قالیشویی های شریعتی و بهترین قالیشویی تهران می باشد. در اغلب خانه ما ایرانیان  انواع مختلف فرش در ابعاد های گوناگون دیده می شود. از قدیم شستشو فرش در منزل انجام می شد. اما امروزه بدلیل خانه های آپارتمانی و کوچک، اکثر خانم های خانه دار فرش های خود را به قالیشویی می سپارند.

هر فرش ویژگی خاص خود را دارد  که باعث می شود، شستشو متفاوتی داشته باشد. یکی از مواردی که باعث می شود ما فرش هایمان را به دست قالیشویی بسپاریم، این است که محاسبه هزینه های آب و مواد شوینده مصرفی و همچنین زمان صرف شده، نشان می دهد شستشو فرش در خانه به صرفه نمی باشد.

قالیشویی شریعتی یک قالیشویی مکانیزه شده با دستگاه های مدرن مخصوص قالیشویی می باشد. این قالیشویی یکی از قالیشویی های قدیمی این منطقه می باشد که بصورت 24 ساعته فعال و آماده ارائه خدمت رسانی است.

 جهت ثبت سفارش به صورت آنلاین وارد صفحه درخواست خدمات شوید.

خدمات قالیشویی شریعتیخدمات قالیشویی شریعتی

  • شستشو انواع فرش ماشینی و شستشوی فرش دستبافت
  • شستشو با تضمین
  • غبارگیری فرش
  • ترمیم و رفوگری فرش های دستباف و ماشینی
  • دارای کادر مجرب و حرفه ای
  • شستشو انواع فرش ابریشمی و ترک
  • خشکشویی فرش بعد از شستشو آن ها
  • سرویس رفت و آمد رایگان برای خدمات شستشو فرش ها و مبلمان
  • سرویس دهی آنلاین
  • ارائه ضمانت نامه کتبی و معتبر

نحوه درست شستشوی فرش در قالیشویی

شستشو فرش در خانه با شستشو فرش در قالیشویی اندرزگو متفاوت است. شستشو فرش در قالیشویی بصورت حرفه ای صورت می گیرد. در قالیشویی، شستشو فرش با استفاده از دستگاه های مکانیزه  و نیمه مکانیزه صورت می گیرد. شستشو در قالیشویی دارای مراحلی است که  در ادامه برای شما آورده ایم. مرحله اول غبارگیری فرش ها است. در این مرحله گرد و غبار فرش با استفاده از دستگاه و جاروبرقی ، بصورت عمقی تمیز می شود.(قالیشویی شریعتی)

مرحله دوم، شستن فرش با مواد شوینده مناسب است. در قالیشویی با بنا به نوع الیاف فرش، مواد شوینده ای که استفاده می شود، تفاوت دارد. عملیات شستشو فرش، بدون دخالت دست و با دستگاه های مخصوص صورت می گیرد. برای اینکه هیچ گونه آسیبی به فرش شما وارد نشود، باید توسط یک نیروی متخصص فشار آب و دمای آب و… اندازه گیری شود. پس از آن فرش با فشار زیاد تمیز می شود.

بعد از این مرحله، فرش های شسته شده داخل خشک کن قرار می گیرد  و بصورت مکانیزه خشک می شود. سپس فرش ها را به داخل گرمخانه مسقف قرار داده می شود. قالیشویی شریعتی با ارائه  تضمین فرش های شما را تحویل و بهترین نحو تمیز می کند.

رفوگری و بازسازی فرشرفوگری و بازسازی فرش

یکی از خدمات که قالیشویی شریعتی ارائه می دهد، رفوگری و بازسازی فرش های شما است. شاید برای شما پیش آمده باشد که  با قرار دادن جسم داغ بر روی فرش های خود، فرش شما دچار سوختگی شده است. مانند ریختن مایعات داغ بر روی فرش، ریختن سیگار، ماندن بیش از حد فرش در فضای مرطوب و… کارشناسان و متخصصان خبره با دقت فرش های شما را رفو کرده و ترمیم می کنند.

شریعتی کجاست؟

شریعتی در شمال شرقی شهر تهران واقع شده است. و جز منطقه 3شهرداری تهران می باشد. این منطقه از جنوب  به اتوبان همت و بزرگراه رسالت، از غرب به اتوبان چمران، از شرق به خیابان پاسداران و از شمال به بزرگراه صدر گسترده شده است.

قالیشویی شریعتی با بیش از 10 سال سابقه در شستشوی فرش دستباف و ماشینی فعالیت می کند.

b2n
yun
Carpet cleaning