قالیشویی زرگنده

صفحه اصلی/دسته‌بندی نشده/قالیشویی زرگنده

قالیشویی زرگنده

By |2022-04-17T04:48:05+00:00آگوست 1, 2021|دسته‌بندی نشده|بدون ديدگاه

قالیشویی زرگنده

قالیشویی چشمه دارای شعبه های زیادی در اقصی نقاط تهران است . قالیشویی زرگنده یکی از این شعبه های عالی می باشد که توانسته با پیروی از استانداردهای منحصر به فرد ، خود را در صدر انتخاب های اهالی این ناحیه قرار دهد.

مزیت هایی همچون قیمت عالی، کیفیت بی نظیر ، اتوماتیک بودن و… از جمله مهمترین مواردی است که باعث شده تا این مرکز در بین اهالی زرگنده معروف شود. قالیشویی زرگنده بهترین قالیشویی تهران می باشد. ما در ادامه مروری بر ویژگی های این مرکز خواهیم داشت تا شما هم دلیل این موضوع را بهتر درک کنید.

 جهت ثبت سفارش به صورت آنلاین وارد صفحه درخواست خدمات شوید.

ویژگی های قالیشویی زرگندهویژگی های قالیشویی زرگنده

قالیشویی زرگنده مزیت ها و ویژگی های منحصر به فردی دارد  که آن  را متمایز می کند اما شاید بتوان کیفیت را مهم ترین مورد دانست. این مرکز اقدامات مختلفی را برای افزایش کیفیت کار خود انجام داده است . استخدام نیرو های متخصص، استفاده از مواد شوینده خارجی ، بکارگیری ماشین آلات مدرن و… همگی جزو فاکتورهایی است که سبب شده تا این مرکز خروجی کار بی نظیری داشته باشد .

سرعت عالی یکی دیگر از ویژگی هایی بوده که این مرکز را در کانون توجهات قرار داده است . قالیشویی زرگنده دارای پیک های ویژه ای است که در نقاط مختلف ناحیه زرگنده مستقر شده اند . این پیک ها بلافاصله بعد از اولین تماس مشتریان خود را به محل مورد نظر آنها رسانده و سفارشات را دریافت می کنند. قالیشویی پونک از طرفی آن ها دوباره و با همان سرعت سفارشات را باز می گردانند.

نزدیکترین قالیشویی به زرگنده

منطقه زرگنده به دلیل نوع بافتی که دارد، دارای ترافیک نسبتا بالایی است. به همین جهت بیشتر ساکنان ترجیح می دهند تا فرش های خود را به مرکزی واگذار نمایند که کمترین فاصله را با آنها داشته باشد. قالیشویی زرگنده در دل این منطقه افتتاح شده است . این موضوع باعث شده تا دسترسی مردم به کارگاه آن بسیار ساده تر باشد. این موضوع نه تنها سرعت پروسه را افزایش می دهد، بلکه بار ترافیک را هم از روی دوش مشتریان بر می دارد که در نوع خود بسیار بی نظیر است.

ارزان ترین قالیشویی در زرگندهارزان ترین قالیشویی در زرگنده

بدون شک فاکتور قیمت برای شما هم اهمیت بسیاری دارد. البته بهتر است بدانید که این موضوع تنها محدود به شما نیست . این روزها شرایط اقتصادی به گونه ای است که بیشتر مردم تمرکز خود را بر روی قیمت ها گذاشته اند و ترجیح می دهند تا خدماتی با قیمت کمتر را انتخاب نمایند . این موضوع در حالی است که بیشتر قالیشویی ها به بهانه های مختلفی قیمت را افزایش می دهند و ی تعرفه های اعلام شده از سوی اتحادیه را هم لحاظ نمی کنند. قالیشویی زرگنده بر خلاف تمام این مراکز عمل نموده و سعی داشته تا قیمت ها را در کف خود نگه دارد .

این مرکز با جایگزینی ماشین آلات به جای نیروی انسانی، هزینه های خود را نصف کرده است . از طرفی دیگر این مرکز هزینه های اضافی را حذف کرده و بدین جهت تعرفه را متعادل نموده . البته این دو، تنها فاکتورهای نیستند که قیمت های این مرکز را جذاب نموده اند. قالیشویی یوسف آباد بلکه مدیران در ایام مختلفی از سال، تخفیف های دوره ای اعمال می کنند که باعث می شود تا فشار اقتصادی از روی دوش مردم برداشته شود . ترکیب کلی این موارد سبب شده تا این قالیشویی یک انتخاب بسیار ایده آل برای مشتریان باشد.

منطقه زرگنده

محله زرگنده از خوش نشین ترین ناحیه های تهران است . این منطقه در مجاورت الهیه قرار دارد.زرگنده از دیرباز به عنوان ییلاق کارمنان سفارت روسیه شناخته می شد. لازم به ذکر است که این منطقه آب و هوایی دلپذیر و بافت زیبایی دارد. که باعث شده تا مورد توجه بیشتر تهرانی ها قرار بگیرد. موضوع دیگری که در رابطه با این منطقه وجود دارد ،  وجود مقبره ی امامزاده اسماعیل است. که باعث شده تا گردشگران زیادی از بخش های دیگر تهران به سمت آن سرازیر شوند.

این موضوع تا حدی بر محبوبیت این ناحیه افزوده است. قالیشویی زرگنده مرکزی است که برای رفع نیاز اهالی این ناحیه به خدمات مربوط به قالیشویی ایجاد شده است. لذا اگر شما م جزو اهالی این ناحیه هستید. می توانید برای امرو مرتبط با شستشوی فرش و قالی های خود با کارکنان قالیشویی زرگنده تماس حاصل فرمایید.

قالیشویی زرگنده با بیش از 10 سال سابقه در شستشوی فرش دستباف و ماشینی فعالیت می کند.

b2n
yun
Carpet cleaning

ثبت ديدگاه

Go to Top