قالیشویی اندرزگو

صفحه اصلی/دسته‌بندی نشده/قالیشویی اندرزگو

قالیشویی اندرزگو

By |2022-04-17T04:50:06+00:00آگوست 1, 2021|دسته‌بندی نشده|1 ديدگاه

قالیشویی اندرزگو

قالیشویی اندرزگو یکی از معروف ترین قالیشویی های پایتخت است که به عنوان یکی از شعبه های قالیشویی چشمه شناخته می شود. این قالیشویی در واقع دارای طیف بسیار زیادی از مزیت های منحصر به فرد است. که آن را نسبت به سایر قالیشویی های فعال در این ناحیه متمایز نموده.

قیمت مناسب، کیفیت بالا، تیم حرفه ای، استفاده از مواد شوینده خارجی و… همگی بخشی از این مزیت ها است که ما در ادامه به بررسی آنها خواهیم پرداخت . لذا اگر شما هم جزو اهالی این ناحیه می باشید، بهتر است ما را تا انتهای این متن همراهی کنید.

 جهت ثبت سفارش به صورت آنلاین وارد صفحه درخواست خدمات شوید.

قالیشویی اتوماتیک در اندرزگوقالیشویی اتوماتیک در اندرزگو

این روز ها تکنولوژی، بسیاری از کارهای سنتی را بهبود بخشیده است. شستن فرش یکی از این اقدامات است که این روز ها توسط ماشین آلات مختلف انجام می شود. قالیشویی اندرزگو در این زمینه پیشتاز بوده و بهترین و پیشرفته ترین تجهیزات را در کارگاه خود مستقر کرده است.(قالیشویی منطقه 2)

این تجهیزات می توانند در تمام بخش های سفارش از جمله شستن، تمیز کردن، غبارگیری ، خیس کردن و… دخیل باشند . همین مورد باعث شده است تا خطای ناشی از نیروی انسانی به حداقل رسیده و هزینه های نهایی هم کاهش یابد.

قدیمی ترین قالیشویی در اندرزگو

اندرزگو به دلیل ساختاری که دارد، قالیشویی های بسیاری را در بطن خود دارد. قالیشویی اندرزگو یکی از قدیمی ترین مراکزی می باشد که در این ناحیه افتتاح شده است. این مرکز در ابتدا با یک کارگاه و تنها چند کارگر شروع به کار کرد اما با توجه به کیفیتی که ارائه می دادند.

به مرور توسعه پیدا کرده و امروز چندین کارگر و البته دستگاه های پیشرفته فراوانی دارند که باعث می شود تا به عنوان یکی از مطرح ترین قالیشویی های این ناحیه شناخته شود. این مزیت باعث شده تا قالیشویی اندرزگو اعتبار بسیار بالایی داشته باشد که در نوع خود بسیار ارزشمند است.

با کیفیت ترین قالیشویی در اندرزگوبا کیفیت ترین قالیشویی در اندرزگو

کیفیت فاکتور مهمی است که برای مشتریان اهمیت بسیاری دارد. قالیشویی اندرزگو دو فاکتور تجربه و دستگاه های اتوماتیک را با همدیگر ترکیب کرده و توانسته کیفیت بسیار مناسبی را ارائه دهد. این مرکز یک اپراتور در بخش انتهایی خط شستشوی خود دارد که تک تک فرش های خارج شده از این مرکز را بررسی کرده تا از تمیز بودن آن ها اطمینان حاصل نماید.

این موضوع باعث شده تا تمام مشتریان از خروجی کار این مرکز رضایت کامل داشته باشند. البته باید خاطر نشان کرد که استفاده از مواد شوینده خارجی هم در این رضایت بی تاثیر بوده است چرا که این مواد عموما قدرت لکه بری بیشتری دارند. این موضوع در حالی است که بیشتر رقبا آن را هزینه اضافه می دانند آیا روفرشی فرش را خراب می کند.

سریع ترین قالیشویی در اندرزگو

سرعت فاکتور دیگری است که برای مشتریان اهمیت بسیار زیادی دارد. هر اندازه که سرعت بیشتر باشد، رضایت حاصل از کار هم بیشتر می شود. قالیشویی اندرزگو پیک های مخصوص به خود را دارد که می توانند سفارشات را از تمام نواحی این منطقه جمع آوری کرده و بعد از تمیز کردن آن را دوباره با همان سرعت به دست مشتریان برسانند. از طرفی دیگر فرآیند شستشوی فرش در این مرکز، با بالاترین سرعت ممکن انجام می شود. همین مورد باعث می شود تا در زمان مشتریان صرفه جویی شود.

محله اندرزگومحله اندرزگو

اندرزگو در واقع یکی از بلوارهای اصلی تهران است. این بلوار در سال 1385 ساخته شد و از محله های مختلفی همچون قیطریه، کامرانیه، فرمانیه و… عبور می کند که همگی جزو محله های لوکس تهران هستند. همین مورد سبب شده است تا آبمیوه فروشی و فست فودهای مختلفی در این ناحیه ایجاد شود که آن را به مقصد اصلی برای گردش های شبانه در تهران بدل کرده است.

این موضوع سبب شده تا مناطق اطراف این بلوار تراکم بالای جمعیتی داشته باشند. قالیشویی اندرزگو مرکزی می باشد که برای رفع نیاز این حجم از تراکم (به خدمات قالیشویی) ایجاد شده است. این مرکز در واقع یکی از شعبه های قالیشویی چشمه به حساب می آید که قصد دارد بهترین خدمات را ارائه نماید. اگر شما هم جزو ساکنین این ناحیه هستید، می توانید برای خدمات قالیشویی از این مرکز کمک بگیرید.

قالیشویی اندرزگو با بیش از 10 سال سابقه در شستشوی فرش دستباف و ماشینی فعالیت می کند.

b2n
yun
Carpet cleaning

يك ديدگاه

  1. […] صفحه اصلی/دسته‌بندی نشده/قالیشویی در ظفر قبلی […]

ثبت ديدگاه

Go to Top