خشکشویی پاسداران

صفحه اصلی/دسته‌بندی نشده/خشکشویی پاسداران

خشکشویی پاسداران

By |2022-04-17T05:46:23+00:00آگوست 30, 2021|دسته‌بندی نشده|بدون ديدگاه

خشکشویی پاسداران

خشکشویی پاسداران با بیش از چندین سال تجربه یکی از بهترین خشکشویی های پاسداران می باشد. خشکشویی پاسداران یکی از خدمات مهم قالیشویی در پاسداران است. قالیشویی پاسداران با بیش از 300 نفر پرسنل فعال و متخصص در زمینه شستشوی فرش و خشکشویی موکت، مبلمان، فرش و… دارد. سرویس دهی و نحوه سفارش در این قالیشویی بصورت آنلاین انجام می شود. این قالیشویی بهترین قالیشویی تهران می باشد.

برای مثال خشکشویی موکت در محل با قیمت مناسب و در منزل انجام می شود. تمیز بودن موکت اهمیت ویژه و بالایی دارد و برای  زیبایی منزل بسیار اهمیت دارد که موکت خانه شما تمیز و بدون لکه و بی بو باشد. لکه های حاصل از غذا، آلودگی هوا و گرد و غبار باعث می شود کسانی که در خانه خود به جای سرامیک موکت دارند، بخواهند از خدمات خشکشویی موکت در خانه استفاده کنند.

 جهت ثبت سفارش به صورت آنلاین وارد صفحه درخواست خدمات شوید.

خشکشویی موکتخشکشویی موکت

در خشکشویی پاسداران بسته  به نوع و شرایط موکت و میزان کثیفی آن از روش های مختلفی استفاده می کنند. یکی از روش های تمیز کردن موکت خشکشویی آن است. معمولا خشکشویی موکت در محل انجام می شود. قالیشویی دروس موکت ها بهتر است هر  چند روز یکبار توسط جارو برقی یا جارو دستی، آلودگی وگرد و غبار آن زدوده شود. زیرا موکت به سرعت آلودگی و گرد و غبار را  به بافت و پرز خود می گیرد.

از قرار دادن اجسام بسیار سنگین و نوک تیز بروی موکت خودداری نمایید، زیرا باعث پارگی و و بلند شدگی الیاف آن می شود. تمیز کردن و شستشوی موکت باید بصورت مکرر صورت بگیرد. برای شستشو موکت می توانید این کار را به خشکشویی پاسداران بسپارید.

از پهن کردن موکت در مکان هایی که رطوبت زیاد است، خودداری نمایید. رطوبت باعث رشد حشرات موذی می شود.

بیشتر بخوانید: خشکشویی کامرانیه

خشکشویی موکت در پاسداران چگونه انجام می شود؟

بعد از سفارش خدمات خشکشویی پاسداران، توسط کادر مجرب قالیشویی  به همرا دستگاه های مخصوص و کوچک در محل و منزل شما انجام می شود. عملکرد دستگاه  های خشکشویی موکت، مانند عملکرد بخارشو می باشد. اولین مرحله خشکشویی موکت،  زدودن گرد و غبار توسط جاروبرقی است. زدون گرد و غبار  از  بخش شدن بیشتر آلودگی هنگام شستشو جلوگیری می کند.

سپس مواد شوینده را در مخزن دستگاه خشکشویی می ریزند و بعد با سرهای مخصوص دستگاه، در تمامی قسمت های موکت پخش می کنند. بعد از این مرحله با بخارشو تمام مواد شوینده را از موکت پاک می کنند. بعد از آن بهتر است بر روی موکت رفت و آمد نشود تا کاملا موکت شما خشک شود. قیمت خشکشویی موکت توسط اتحادیه قالیشویان تهران تعیین می شود.

قیمت خشکشویی، بستگی به متراژ موکت و میزان کثیفی آن دارد. هر چه قدر متراژ موکت شما بیشتر باشد، قیمت خشکشویی موکت بیشتر می شود.

مزایای خشکشویی موکت در محلمزایای خشکشویی موکت در محل

دستگاه های خشکشویی پاسداران  دارای برس های نرم و انعطاف پذیری  هستند  و هر نوع پرزی از موکت را شستشو می دهند. در نتیجه هنگام خشکشویی موکت، هیچ آسیبی به آن نمی رسد. در شستشوی موکت از درجه  حرارت استانداردی استفاده می شود. این درجه حرارت از آسیب رسیدن به الیاف و بافت موکت جلوگیری می کند.

تمام مراحل خشکشویی موکت زیر نظر کادر متخصص خشکشویی پاسداران صورت می گیرد. کارشناسان قالیشویی با شناخت کافی در مورد بافت و پرز های انواع مختلف موکت را دارند. در نتیجه شستشو و خشکشویی موکت توسط پرسنل حرفه ای و متخصص صورت می گیرد.

خشکشویی موکت در محل، بیشتر برای موکت های چسبیده بکار می رود.  استفاده از خدمات  خشکشویی پاسداران، باعث صرفه جویی در مصرف انرژی آب، هزینه و زمان می شود. خشکشویی موکت در سریع ترین زمان ممکن صورت می گیرد.

بیشتر بخوانید: شستشوی فرش دستبافت

پاسداران کجاست؟

پاسداران نام یکی از خیابان های طولانی شرق تهران است. این خیابان جهت شمالی وجنوبی دارد. این خیابان مرز میان منطقه 3 و4 شهرداری تهران است و شمال آن در منطقه 1 شهرداری تهران قرار دارد. پاسداران جزو مناطق بالای شهر تهران محسوب می شود و قیمت خانه های آن به نسبت بالاست. ایستگاه های نزدیک به پاسدارن، ایستگاه مترو نوبنیاد، قلهک و میر داماد می باشد.

خشکشویی پاسداران با بیش از 10 سال سابقه در خشکشویی و شستشوی فرش دستباف و ماشینی فعالیت می کند.

b2n

yun

Laundry

ثبت ديدگاه

Go to Top