قالیشویی چیذر

قالیشویی چیذر را می توان از شناخته شده ترین قالیشویی هایی دانست که در پایتخت فعالیت دارد. قالیشویی چیذر بهترین قالیشویی تهران می باشد. این قالیشویی در واقع جزو شعبه های قالیشویی چشمه به حساب می آید و لذا در حیطه استاندارد و نحوه ی عملکرد کاملا مطابق الگوهای آن مرکز عمل می کند. کیفیت بالا، سرعت مناسب، قیمت های ایده آل، تخفیف های دوره ای و… همگی جزوی از این مزیت های بی نظیر می باشد که باعث شده تا این قالیشویی مورد توجه اهالی چیذر واقع شود . ما در ادامه قصد داریم مروری دقیق تر بر این مزیت ها داشته باشیم پس با ما همراه شوید.

 جهت ثبت سفارش به صورت آنلاین وارد صفحه درخواست خدمات شوید.

نزدیک ترین قالیشویی به چیذرنزدیک ترین قالیشویی به چیذر

مردم تمایل دارند تا کمترین زمان را برای دریافت و تحویل فرش هایشن به قالیشویی بگذرانند. از طرفی دیگر آن ها دوست دارند که قالیشویی منتخب آنها در نزدیکی محل زندگی شان باشد. قالیشویی چیذر مرکزی است که سعی داشته تا این نیاز اهالی منطقه چیذر را برطرف سازد . دفتر این قالیشویی در دل این ناحیه افتتاح شده و بر روی مسیرهای اصلی آن قرار گرفته است.نحوه انتخاب بهترین قالیشویی

به همین جهت است که ساکنین می توانند به سادگی هرچه تمام تر به این مرکز دسترسی داشته باشند. قالیشویی جمهوری افزون بر این موارد خود قالیشویی دارای پیک های سریعی است که می تواند سفارشات را از مشتریان دریافت کرده و به کارگاه ببرند. ترکیب این دو مورد سبب می شود تا این مرکز بهترین انتخاب برای اهالی چیذر باشد.

رفوگری فرش

رفوگری فرش را می توان جزو مهم ترین اقدامات برای ترمیم فرش ها دانست. بدون شک فرش ها هم مانند سایر اجزا دکوراسیون منزل، از شر پارگی و سوختگی در امان نیستند. رفوگری اقدامی است که می تواند این مشکلات را برطرف سازد. در این روش با استفاده از نخ و سایر ابزارهای دیگر، مشکلات یاد شده را رفع می کنند.

البته باید این موضوع را خاطر نشان کرد که رفوکری نیازمند تخصص و مهارت بسیار بالایی است و به همین جهت بسیاری از قالیشویی ها به سمت آن روی نمی آورند. قالیشویی چیذر جزو معدود مراکزی است که می تواند به بهترین نحو ممکن این خدمات را ارائه نماید. همین باعث شده تا اهالی چیذر و اطراف آن به این مرکز مراجعه نمایند قالیشویی در خیابان خیام.

غبارگیری فرشغبارگیری فرش

غبارگیری را می توان جزو نخستین مراحل برای شستن و تمیز کردن فرش دانست. در گذشته فرش ها را آویزان کرده و با استفاده از چوب، ضربات محکمی به پشت آن می زدند. همین مورد باعث می شد تا آسیب های مختلفی به آن وارد شود. قالیشویی چیذر سعی نموده تا این روش سنتی را از پروسه کاری خود حذف نماید. به همین جهت است که در این مرکز دستگاه ها و سیستم های ویژه ای برای امر غبارگیری وجود دارد. این دستگاه ها می توانند در کمترین زمان و بدون هیچ گونه آسیبی غبار موجود بر روی فرش ها را از بین ببرند.

منطقه چیذر

چیذر را می توان جزو روستای های شمال تهران دانست که از ناحیه های خوش آب و هوا شمیرانات به حساب می آید. این روستا به مرور ضمیمه پایتخت شد و اکنون ساخت و ساز بسیاری در آن جریان دارد. همین مورد عاملی بوده تا ساختار و بافت قدیمی این روستا به چهره ای مدرن تبدیل شود .

این موضوع عاملی بوده که تراکم موجود در این منطقه را به شدت افزایش داده است. قالیشویی چیذر یکی از قدیمی ترین مراکزی است که در این ناحیه افتتاح شده تا بتواند در امر شستن فرش یک منبع عالی برای اهالی این ناحیه باشد. چنانچه شما هم جزو ساکنین این ناحیه هستید، می توانید برای امر شستن و تمیز کردن فرش هایتان به این قالیشویی مراجعه فرمایید شستشوی فرش با پودر صابون.

قالیشویی چیذر با بیش از 10 سال سابقه در شستشوی فرش دستباف و ماشینی فعالیت می کند.

b2n
yun
Carpet cleaning