قالیشویی نارمک

قالیشویی نارمک

By |2022-04-17T04:41:06+00:00جولای 27, 2021|دسته‌بندی نشده|2 Comments

قالیشویی نارمک

قالیشویی نارمک یکی ازشناخته شده ترین شعبه های قالیشویی چشمه می باشد که در منطقه نارمک افتتاح شده است. این مرکز ویژگی ها و مزیت های زیادی دارد که ترکیب کلی آنها با همدیگر این مرکز را به یک انتخاب بسیار ایده آل برای مشتریان بدل کرده است. این قالیشویی بهترین قالیشویی تهران می باشد.

کیفیت بالا و قیمت مناسب دو هدفی است که این مرکز سعی داشته تا به آن دست یابد. ما در ادامه این مطلب بهتر و دقیق تر این قالیشویی را زیر ذره بین نقد و بررسی خود قرار داده ایم تا شما هم با آن آشنا شوید. لذا اگر جزو ساکنین ناحیه نارمک هستید، حتما ما را تا انتهای این متن همراهی کنید.

 جهت ثبت سفارش به صورت آنلاین وارد صفحه درخواست خدمات شوید.

قالیشویی اتوماتیک در نارمکقالیشویی اتوماتیک در نارمک

این روز ها بکارگیری تکنولوژی روز، عاملی است که می تواند تاثیر بسزایی در پیشرفت امور مختلف داشته باشد. قالیشویی ها هم از این قاعده مستثنی نیستند. قالیشویی نارمک سعی کرده تا پیشرفته ترین و جدیدترین تجهیزات در زمینه غبارگیری، شستشو، خیس کردن، خشک کردن و…. را در کارگاه خود مستقر سازد. این تجهیزات نه تنها باعث کاهش هزینه ها می شوند، بلکه باعث می شوند تا سرعت انجام کار بسیار بیشتر شود که این در نوع خود بسیار ارزشمند است.

مزیت قابل توجه دیگری که این دستگاه ها با خود دارند، کاهش خطا های انسانی است. قالیشویی شوش این خطاها به عنوان نخستین عامل در آسیب دیدن فرش ها شناخته می شوند. این دستگاه ها نیاز به نیروی انسانی و در نتیجه خطاهای ناشی از آن  را هم کاهش داده اند که این، عامل بسیار مهمی در محبوبیت قالیشویی نارمک بوده است.

سریع ترین قالیشویی در نارمک

سرعت فاکتور دیگری است که برای مشتریان اهمیت بسیار زیادی دارد . اغلب مشتریان تمایل دارند تا زمان کمی را برای دریافت فرش هایشان منتظر بمانند. این خواسته همان چیزی است که در قالیشویی نارمک برآورده می شود. این مرکز سریعترین روش شستشو در این ناحیه را دارد چرا که از دستگاه های ویژه و مدرن استفاده می کند. همین مورد سبب شده تا برای شستن هر فرش زمان بسیار محدودی صرف شود.

از طرفی دیگر این قالیشویی دارای پیک های سریعی است که در سراسر ناحیه نارمک پراکنده شده اند. آنها بعد از تماس مشتریان خود را به محل رسانده و سفارشات آنها را دریافت می کنند. این مورد عاملی است که بار ترافیک را از روی دوش مشتریان بر می دارد.

نرخ قالیشویی در نارمکنرخ قالیشویی در نارمک

قیمت فاکتور بسیار مهمی است که بیشتر مشتریان در ابتدا جویای آن می شوند.  بدون شک هر اندازه که قیمت پایین تر باشد، اشتیاق مردم برای خرید هم افزایش می یابد . قالیشویی نارمک سعی داشته تا کمترین تعرفه ها را برای مشتریان خود اعمال نماید.

بدین جهت هزینه های اضافی را حذف کرده اند و همین باعث شده تا به قیمت های مصوب اتحادیه نزدیک باشند. از طرفی دیگر وجود تخفیف های دوره ای باعث می شود تا نرخ این قالیشویی مناسب ترین گزینه برای اهالی این ناحیه باشد.

منطقه نارمک

نارمک را می توان از خوش آب و هوا ترین و البته سرسبز ترین ناحیه های تهران دانست. این محله در شرق تهران واقع شده و در ابتدا یک روستا با جمعیتی حدود 100 نفر بود . با گسترش تهران، نارمک به یک شهر تبدیل شد. البته ساخت این شهرک بر عهده فرانسویی ها بود و به همین جهت است که این منطقه دارای شهرسازی بسیار مدرنی است که باعث شده تا به عنوان یکی از محبوب ترین و البته پرطرفدارترین ناحیه های تهران شناخته شود.(شستشوی فرش دستبافت)

قالیشویی نارمک یکی از قالیشویی های فعال در این ناحیه است که هدف اصلی آن رفع نیاز اهالی این منطقه به امور مربوط به قالیشویی است. چنانچه شما هم جزو ساکنین این ناحیه می باشید، می توانید برای امور مربوط به قالیشویی خود از این مرکز کمک بگیرید.

قالیشویی نارمک با بیش از 10 سال سابقه در شستشوی فرش دستباف و ماشینی فعالیت می کند.

b2n
yun
Carpet cleaning

2 Comments

 1. Moghz ژوئن 8, 2022 در 11:14 ق.ظ- پاسخ دادن

  سلام قیمت شستشو متری فرش چقدره؟

  • ailar ژوئن 13, 2022 در 12:45 ب.ظ- پاسخ دادن

   سلام دوست عزیز
   برای اطلاع از قیمت های شستشوی فرش قالیش.یی چشمه می تونید با شماره 02144444871 تماس حاصل فرمایید

ثبت ديدگاه

Go to Top