قالیشویی مینی سیتی

قالیشویی مینی سیتی

قالیشویی مینی سیتی یکی از بهترین شعبه های این قالیشویی است.این قالیشویی در محله مینی سیتی با کارخانه ای بسیار پیشرفته و مدرن آماده خدمات رسانی به اهالی محترم این محله است قالیشویی تهران .

قالیشویی مینی سیتی همیشه در پی استخدام پرسنل هایی بوده است. که به صورت تخصصی در این زمینه فعالیت می کنند.از همین رو تمام خدمات قالیشویی مینی به بالاترین کیفیت به شما مشتریان محترم ارائه می شود.

مجموعه قالیشویی مینی سیتی به تمامی محله های که در محدوده شمال و شمال غربی تهران قرار دارد. خدماتی با کیفیت و تضمینی ارائه می کند.

برای اینکه درخواست خود را در قالیشویی مینی سیتی ثبت کنید می توانید شماره های این قالیشویی را از 118 دریافت کنید. و همچنین می توانید شماره تمامی شعبه های این قالیشویی را در سایت مشاهده کنید.اگر هم به تلفن دسترسی ندارید درخواست خود را از طریق فرمی که در داخل سایت قرار داده شده است ثبت کنید.همکاران ما در اولین ساعت ممکن با شما در ارتباط خواهند بود.

شستشوی فرش در مینی سیتی

شستشوی فرش یکی از خدمات اصلی نه تنها قالیشویی مینی سیتی بلکه تمام قالیشویی ها است.شستشوی فرش در قالیشویی مینی سیتی توسط یک تیم بسیار مجرب و متخصص و زیر نظر کارشناس مربوطه انجام می شود.

قالیشویی مینی سیتی حدود 20 سال است که در محدوده شمال تهران مشغول به فعالیت است.در این مدت سعی کرده است. در دیگر محله های شمال تهران مانند تجریش،الهیه و… شعبه ای تاسیس کنید. تا مردمانی که در آن محله ها ساکن هستند بتوانند به آسانی از خدمات این قالیشویی استفاده کنند.

قالیشویی لکه بریقالیشویی لکه بری

لکه ها همیشه از مواردی است که بسیار آزار دهنده است.اگر فرش شما لکه های زیادی دارد . توانایی پاک کردن آن ها را در منزل ندارید می توانید پاک کردن آن ها را به قالیشویی بسپارید.قالیشویی مینی سیتی بعد از اعلاشویی اگه لکه های روی فرش باقی بماند آن را لکه گیری می کنند قالیشویی خوب در تهران .

شما می توانید بدون اینکه فرشتان را بشویید از خدمات لکه بری این قالیشویی استفاده کنید.قالیشویی مینی سیتی با روش های خاص و تکنیکی تمام لکه های فرش شما بدون اینکه اثری از آن باقی بماند را پاک می کند.شما بعد از لکه گیری حتی نمی توانید محل های که لکه داشت را تشخیص بدهید.

شستشوی فرش اتوماتیک

شستشوی فرش اتوماتیک در حال حاضر بهترین و عالی ترین روش برای شستن فرش ها است.در این روش چون از استاندارد های لازم برای شستن فرش ها استفاده می شود تا جایی که امکان دارد به فرش آسیبی وارد نمی شود مگر اینکه فرش از قبل پوسیده باشد قالیشویی نیاوران .

محله مینی سیتیمحله مینی سیتی

محله مینی سیتی که در محدوده شمال غربی تهران قرار دارد.این محله را بی شک می توان گفت یکی از خوش آب و هوا ترین محله های تهران است.دلیل این آب و هوای خوب نزدیکی ارتفاعات کوه و فاصله زیاد از مرکز شهر است.

محله مینی سیتی در منطقه 1 شهرداری تهران قرار دارد.این محله با محله های سوهانک،شهرک کوثر،دارآباد،اقدسیه و شهرک لویزان همسایه است.

محله مینی سیتی برای سکونت محله بسیار مناسب است اما قیمت آن تقریبا می شود گفت گران است و قیمت آن از متری 70 میلیون آغاز می شود.