قالیشویی منطقه 4

صفحه اصلی/دسته‌بندی نشده/قالیشویی منطقه 4

قالیشویی منطقه 4

By |2022-04-16T11:12:37+00:00جولای 20, 2021|دسته‌بندی نشده|1 ديدگاه

قالیشویی منطقه 4

قالیشویی منطقه 4 را می توان از شعبه های بسیار فعال قالیشویی چشمه دانست. قالیشویی چشمه بهترین قالیشویی تهران می باشد. این شعبه تماما از استانداردها و سیاست های کاری قالیشویی چشمه استفاده کرده است. کیفیت بالا، نیروهای متخصص، ماشین آلات پیشرفته و… همگی بخشی از این مزیت های منحصر به فرد است که باعث شده تا این قالیشویی به عنوان یکی از ایده آل ترین و البته بهترین قالیشویی های موجود در این ناحیه شناخته شود. ما در ادامه این متن مروری بر این کارگاه و البته مزیت های آن خواهیم داشت. تا شما هم بهتر و دقیق تر دلیل این محبوبیت را درک کنید. لذا اگر جزو ساکنین این منطقه هستید، حتما ما را همراهی نمایید.

 جهت ثبت سفارش به صورت آنلاین وارد صفحه درخواست خدمات شوید.

شستشوی اتوماتیکشستشوی اتوماتیک

در گذشته برای شستن و تمیز کردن هر فرش  باید دست کم یک ساعت انرژی مصرف می شد. از طرفی دیگر آب و مواد شوینده ی زیادی در آن به کار گرفته می شد که به نوعی اسراف بود. مازاد بر این احتمال آسیب دیدن فرش ها به شدت افزایش پیدا می کرد. قالیشویی منطقه 4 سعی کرده تا خارج از این چهارچوب سنتی عمل نماید و به همین جهت مدرن ترین و پیشرفته ترین دستگاه های شستشوی فرش را در کارگاه خود مستقر نموده است.

این دستگاه ها می توانند کلیه بخش های شستن و تمیز کردن فرش اعم از غبارگیری ،خشک کردن ، خیس کردن و.. را انجام دهند.  بدین جهت پروسه شستشوی هر فرش بدون کمترین دخالت انسان و البته با بالاترین سرعت و امنیت انجام می شود. ین موضوع برای شستن فرش های ماشینی بیش از پیش خود نمایی می کند چرا که این دستگاه ها مخصوصا برای چنین فرش هایی توسعه یافته اند.

سریع ترین قالیشویی در منطقه 4

سرعت مقوله بسیار مهمی است که نمی توان به سادگی از کنار آن گذشت. بیشتر افراد تمایل دارند تا فرش هایشان در کمترین زمان ممکن شسته و تمیز شود. عملا هیچ خانم خانه داری نمی خواهد کف خانه اش برای مدت نسبتا طولانی بدون فرش  باقی بماند. قالیشویی منطقه 4 به خوبی با این دغدغه آشنایی دارد و به همن جهت اقداماتی را اتخاذ کرده تا فرآیند ها در سریعترین حالت ممکن باشند.

آنها در قدم اول پیک های سریعی را در این ناحیه قرار داده اند. که می توانند فرش های مشتریان را در کمترین زمان ممکن دریافت و یا به مشتریان تحویل دهند. مولفه دیگری که سرعت را افزایش می دهدُ فرآیند موجود در خود کارگاه است.قالیشویی در خیابان خیام در واقع به سبب مکانیزه بودن خط شستشو، هر فرش در زمان اندکی تمیز می شود. ترکیب این دو مورد سبب می شود تا قالیشویی منطقه 4 به سریع ترین انتخاب برای اهالی این ناحیه بدل شود .

لکه گیریلکه گیری

لکه گیری را می توان جزو مهمترین اقداماتی دانست که باید برای شستن و تمیز کردن فرش ها انجام داد. در واقع  بیشتر فرش های وارد شده به کارگاه های قالیشویی، دارای لکه های بزرگ و یا کوچکی هستند که در طی پروسه شستشو تمیز نمی شوند. باید برای تمیز کردن آنها ابتدا ماهیت را بررسی کرده و سپس بر اساس آن ماده شوینده را استفاده نمود .

قالیشویی منطقه 4 دارای نیروی های متخصصی است که به خوبی با انواع لکه آشنایی دارند و می دانند که چگونه باید آن ها را تمیز نمود. همین مورد سبب شده تا تمام فرش های خارج شده از این مرکز بدون لکه باشد.

منطقه 4 تهران

منطقه 4 را می توان شرقی ترین نقطه تهران دانست که مراکز مهمی را در خود دارد. از معروف ترین محله های این منطقه می توان به تهرانپارس شرقی و غربی، حکیمیه ، نارمک، لویزان، حسین آباد، کاظم آباد و.. اشاره نمود. این ناحیه دارای وسعت و البته تراکم جمعیتی بسیار بالایی است. طبق آخرین سرشماری صورت گرفته در کشور، این ناحیه حدود یک میلیون جمعیت دارد شستشوی فرش با پودر صابون.

قالیشویی منطقه 4 مرکزی است که در این ناحیه افتتاح شده. و هدف آن پوشش دادن نیاز این حجم از جمعیت می باشد. این مرکز تمام تلاش خود را به کار گرفته تا بتواند تمام محله های این ناحیه را پوشش دهد. و بدین طریق نیاز اهالی را بر طرف سازد. چنانچه شما هم جزو ساکنین این ناحیه هستید، می توانید برای خدمات مرتبط با قالیشویی از این مرکز استفاده نمایید.

قالیشویی منطقه 4 با بیش از 10 سال سابقه در شستشوی فرش دستباف و ماشینی فعالیت می کند.

b2n
yun
rizy
Carpet cleaning

يك ديدگاه

  1. […] قالیشویی منطقه 4 از طرفی دیگر خود مرکز هم صرفا از مواد شوینده خارجی و درجه یک استفاده می کند. اگرچه بسیاری از رقبا این کار را صرفا یک هزینه اضافی می دانند. اما باید عنوان کرد که قدرت لکه بری این دسته از مواد بسیار بیشتر از نمونه های داخلی است. همین تمایزات سبب شده تا قالیشویی منیریه به عنوان با کیفیت ترین قالیشویی در این ناحیه شناخته شود. […]

ثبت ديدگاه

Go to Top