قالیشویی مرزداران

قالیشویی مرزداران که در مرکز این محله تاسیس شده است. اگر می خواهید درباره قالیشویی مرزداران تحقیق می توانید از مردم پرس و جو کنید. خدمات قالیشویی چشمه به قدری با کیفیت است. که همیشه حرف آن در میان مردمان این محله است.قالیشویی مرزداران قیمت های خدمات خود مناسب و ارزان اعلام کرده است تا تمام قشر های مردم بتوانند از خدمات این قالیشویی بهره مند شوند.

یکی از ویژگی های قالیشویی مرزداران که موقعیت بسیار مناسبی برای مردم قرار داده است. ثبت سفارش به صورت آنلاین از طریق سایت رسمی قالیشویی مرزداران است. شما اگر سفارش خود را به از طریق سایت ثبت کنید 10% تخفیف بر روی فاکتور شما اعمال خواهد شد.

همچنین این نکته را در نظر داشته باشید که قالیشویی مرزداران از قالیشویی های مجاز شهر تهران محسوب می شود. و اینکه قالیشویی مرزداران علاوه بر تمام محله های تهران به شهرستان های اطراف تهران نیز خدمات رسانی می کند.

نرخ خدمات قالیشوییمحله های اطراف مرزداران

خب نرخ  قالیشویی ها یکی از مسئله های بسیار مهم است. که باید در هنگام انتخاب یک قالیشویی باید به آن بپردازیم.اول از همه نباید اصلا به دنبال قالیشویی ارزان باشیم!!!زیرا قالیشویی های که نرخ خدمات آن ارزان است از مواد شوینده های بسیار بی کیفیت استفاده می کنند و همچنین کیفیت خدمات آن تعریفی ندارد.پس اگر می خواهید دچار مشکل نشوید به دنبال قالیشویی ارزان نباشید.

به دنبال قالیشویی باشید که از قالیشویی های مجاز شهر تهران باشد و دارنده مجوز رسمی باشد.زیرا اگر مجوز نداشته باشد شما قطعا با آن ها به مشکل خواهید خورد قالیشویی بلوار دادمان.

قالیشویی منطقه 2

خب منطقه 2 تهران یکی از بهترین مناطق شهر تهران از نظر بافت محله و دسترسی است.تعداد قالیشویی های که در مناطق تهران مشغول به فعالیت هستند زیاد است.اما شما باید به دنبال قالیشویی باشید که نرخ خدمات آن مناسب باشد و همچنین از نام آن ها در لیست قالیشویی های مجاز شهر تهران قرار داشته باشد  .

در مجموعه قالیشویی مرزداران خوشبختانه هم نرخ خدمات بسیار مناسب است و همچنین تمامی خدمات آن از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است.

بهترین قالیشویی شمال تهرانبهترین قالیشویی شمال تهران

همان طور که می دانید محله های شمال تهران از بهترین محله های شهر تهران به حساب می آید.قالیشویی مرزداران تلاش خود را کرده است تا در تمام محله های شمال تهران شعبه بسیار مجهز و بزرگ تاسیس کند.

اگر هم در محله ای که ساکن هستید شعبه ای وجود نداشت می توانید شعبه های که در محله های اطراف وجود دارد استفاده کنید.تمام شعبات قالیشویی مرزداران که در محله های مختلف قرار دارد به محله های اطراف نیز خدمات رسانی انجام می دهند قالیشویی در خیابان خیام.

محله مرزداران کجاست ؟

محله مرزداران در منطقه 2 شهرداری تهران قرار دارد.محله مرزداران توسط بزرگراه یادگار امام به 2 قسمت مرزداران غربی و شرقی تقسیم شده است. محله مرزداران دارای یک بلوار با همین نام است که تنها بلوار اصلی و بزرگ این محله محسوب می شود.قالیشویی مرزداران در قسمت غربی این محله قرار دارد.

این محله همان طور که اطلاع دارید یکی از محله های باکلاس و لاکچری شهر تهران است به همین دلیل قیمت خانه و آپارتمان گران است نفتالین برای فرش.

محله های اطراف مرزداران

  • پارک پردیسان که یکی از پارک های بزرگ تهران است در شمال این محله قرار دارد.
  • محله های گیشا و کوی نصر در شرق
  • محله های ستارخان،برق آلستوم صادقیه در جنوب
  • محله ابوذر و مهران در غرب

b2n
yun
rizy

Carpet cleaning