قالیشویی مجیدیه

صفحه اصلی/دسته‌بندی نشده/قالیشویی مجیدیه

قالیشویی مجیدیه

By |2022-04-16T10:46:37+00:00جولای 13, 2021|دسته‌بندی نشده|بدون ديدگاه

قالیشویی مجیدیه

منطقه مجیدیه از جمله ناحیه های معروف در تهران است که تراکم زیادی دارد . همین تراکم باعث شده تا امور خدماتی همچون قالیشویی ها در آن فعالیت گسترده ای داشته باشند. که توانسته با تکیه بر تجربه چندین ساله خود، به یکی از بهترین انتخاب ها برای اهالی این ناحیه بدل شود. لازم به ذکر است که این مرکز در واقع یکی از شعبه های قالیشویی چشمه به حساب می آید. که توانسته طیف بسیار زیادی از مشتریان را به سمت خود جلب نماید.

ما قصد داریم در ادامه این متن دلیل این موفقیت را برای شما عزیزان شرح دهیم . لذا اگر جزو ساکنین این ناحیه هستید. بهتر است ما را تا انتهای این متن همراهی کنید چرا که بدون شک بر روی انتخاب های شما نیز موثر خواهد بود قالیشویی در خیابان خیام.

 جهت ثبت سفارش به صورت آنلاین وارد صفحه درخواست خدمات شوید.

ویژگی های قالیشویی مجیدیه

قالیشویی مجیدیه دارای مزیت های منحصر به فردی است. که آن را نسبت به سایر قالیشویی های موجود در این ناحیه متمایز کرده است. داشتن نیروی کاری متخصص یکی از این ویژگی ها است که باعث شده تا خروجی کار این کارگاه بسیار متمایز و عالی باشد. این نیروها به خوبی با تار و پود فرش آشنا هستند و می توانند هر نوع لکه ای را از روی فرش ها حذف نمایند. افزون بر این وجود دستگاه های پیشرفته عامل دیگری است. که باعث می شود تا این مرکز برای مخاطبان مناسب باشد. این دستگاه ها می توانند فرش های شما در کمترین زمان ممکن تمیز نمایند. این موضوع در حالی است که هیچ گونه آسیبی به فرش ها وارد نمی شود.

استفاده از مواد شوینده خارجی و البته درجه یک فاکتور دیگری بوده که این مرکز را بیش از پیش مناسب کرده است. سیاست کلی قالیشویی مجیدیه بر روی استفاده از مواد درجه یک با قدرت لکه بری عالی معطوف شده است. این مواد می توانند لکه ها را سریع تر تمیز نمایند و همین موجب می شود تا خروجی کار بهبود یابد.

نزدیک ترین قالیشویی به مجیدیهنزدیک ترین قالیشویی به مجیدیه

به دلیل نوع بافتی که در ناحیه مجیدیه وجود دارد، طیف زیادی از قالیشویی ها نمی توانند کارگاه خود را در آن افتتاح نمایند. از طرفی دیگر بیشتر ساکنین، تمایل دارند تا فرش های خود را به مرکزی واگذار نمایند که به آنها نزدیک باشد.

قالیشویی مجیدیه کارگاه خود را دقیقا در بطن این ناحیه افتتاح کرده است.  این مرکز نه تنها باعث افزایش سرعت عمل کار شده ، بلکه دسترسی مشتریان را هم بسیار ساده تر کرده است. ترکیب این موارد باعث شده تا این قالیشویی در صدر انتخاب های اهالی این ناحیه قرار بگیرد نفتالین برای فرش.

شستشوی فرش دستباف

فرش های دستباف را می توان جزو محبوب ترین مولفه ها برای یک دکوراسیون شیک و زیبا دانست. به همین جهت است که بیشتر ایرانیان حداقل یک فرش دستباف در خانه خود دارند. اگرچه این محصولات زیبایی و اصالت خاصی دارند. اما شستشوی آن ها بسیار دشوار است چرا که نسبت به آب و مواد شوینده حساس هستند. این دو مورد باعث می شوند. تا فرش دستباف رنگ خود را از دست بدهد و بدین جهت باید در حین شستشوی آن بسیار دقیق عمل نمود . قالیشویی مجیدیه دارای نیروهای متخصصی است که به خوبی با ساختار این مدل فرش ها آشنایی دارند. و می توانند در بهترین وجه ممکن آن ها را تمیز نمایند.

منطقه مجیدیهمنطقه مجیدیه

مجیدیه را می توان از محله های اصلی تهران دانست که طیف بسیار زیادی از ارامنه پایتخت در آن سکونت دارند. این ناحیه دارای بزرگراه ها و گذرگاه های مهمی است که سبب شده تا ترافیک نسبتا بالایی در آن حاکم باشد. این ترافیک عاملی بوده تا اهالی این ناحیه هر ساله نیازمند خانه تکانی باشند.

قالیشویی مجیدیه مرکزی بوده که برای پاسخگویی به نیاز اهالی این ناحیه ایجاد شده است . چنانچه شما هم از ساکنین این ناحیه هستید. می توانید سفارشات مربوط به شستشوی فرش و قالی خود را به قالیشویی مجیدیه واگذار نمایید آیا روفرشی فرش را خراب می کند.

قالیشویی مجیدیه با بیش از 10 سال سابقه در شستشوی فرش دستباف و ماشینی فعالیت می کند.

b2n
yun
rizy
Carpet cleaning

ثبت ديدگاه

Go to Top