قالیشویی فرحزاد

صفحه اصلی/دسته‌بندی نشده/قالیشویی فرحزاد

قالیشویی فرحزاد

By |2022-04-16T11:02:33+00:00جولای 17, 2021|دسته‌بندی نشده|2 Comments

قالیشویی فرحزاد

قالیشویی فرحزاد یکی از شعبه های اصلی قالیشویی چشمه و  به حساب می آید. این مرکز دارای استاندارد های منحصر به فرد فراوانی است .که باعث شده تا نسبت به سایر قالیشویی های فعال در این ناحیه متمایز باشد. سرعت بالا، کیفیت عالی، نیروی های متخصص و… جزو مواردی است که سبب شده تا این مرکز در مقایسه با مراکز دیگر متفاوت باشد. ما در ادامه مروری بر مزیت ها و ویژگی های این مرکز داشته ایم که می تواند بر روی انتخاب های شما موثر باشد.

 جهت ثبت سفارش به صورت آنلاین وارد صفحه درخواست خدمات شوید.

ویژگی های قالیشویی فرحزادویژگی های قالیشویی فرحزاد

کیفیت بسیار بالا اولین و مهمترین ویژگی قالیشویی فرحزاد به شمار می آید. این مرکز اقدامات مختلفی را برای افزایش کیفیت انجام داده است. استفاده از نیرو های متخصص یکی از این موارد و اقدامات است. این مرکز کارشناسان ویژه ای برای لکه بری فرش ها دارد که می توانند. در بهترین حالت ممکن لکه های موجود بر روی فرش ها را از بین ببرند. همچنین این مرکز صرفا از مواد شوینده خارجی برای شستن و تمیز کردن فرش ها استفاده می کند. که قدرت لکه بری بسیار بالایی دارند.

مزیت دیگری که این مرکز را متمایز نموده ، وجود ماشین آلات پیشرفته است. این ماشین آلات می توانند در کمترین زمان ممکن پروسه شستشو و تمیز کردن فرش ها را انجام دهند که این در نوع خود بسیار بی نظیر است. البته باید عنوان کرد که یک اپراتور در بخش انتهایی خط شستشو قرار دارد. و تک تک فرش ها را بعد از اتمام فرآیند بررسی کرده تا از تمیز بودن آنها اطمینان حاصل نماید قالیشویی کاشانک.

قدیمی ترین قالیشویی در فرحزاد

قدمت را می توان یک ابزار دقیق برای سنجش میزان محبوبیت یک برند دانست. قالیشویی فرحزاد در این زمینه برتری خاصی نسبت به سایر رقبا دارد چرا که این کارگاه جزو اولین مراکز شستشوی فرش در این ناحیه به شمار می آید. که توانسته در طی چند دهه ی گذشته ، خدمات خود را به هزاران تن از مشتریان ارائه دهد.

این مرکز در ابتدا، تنها با یک کارگاه و چند کارگر شروع به کار نمود.  اما اکنون این کارگاه دارای چندین کارگر و البته دستگاه های پیشرفته ای است. که همگی به سبب اعتماد مردم ایجاد شده اند. این قدمت به گونه ای است که بیشتر ساکنین این ناحیه با قالیشویی فرحزاد آشنایی دارند قالیشویی در خیابان خیام .

نرخ قالیشویی در فرحزادنرخ قالیشویی در فرحزاد

نرخ فاکتور بسیار مهمی است که مشتریان اهمیت بسیار زیادی برای ن قائل هستند. این روز ها بیشتر مردم تمایل دارند تا خدماتی با کیفیت بالا و قیمت پایین انتخاب نمایند اما عموما بر عکس این حالت رخ می دهد. چرا که قالیشوییها خود را مقید به استاندارد های اتحادیه نمی دانند.

قالیشویی فرحزاد به شیوه ای استاندارد و اصولی عمل کرده است و همواره از نرخ های اعلام شده توسط اتحادیه استفاده می کند. البته باید این موضوع را خاطر نشان کرد که این مرکز در مواقع مختلف از سال، تخفیف های دوره ای را هم اعمال می کند. که این تخفیف ها می توانند فرآیند انتخاب و تصمیم گیری را برای مشتریان ساده تر نمایند.

منطقه فرحزاد

منطقه فرحزاد در گذشته  یکی از روستاهای خوش آب و هوای حوالی تهران بوده که به مرور زمان با خود پایتخت ترکیب شده است. این منطقه را می توان از ناحیه های پر رونق شمال تهران دانست که در منطقه 2 شهرداری تهران واقع شده است. مزیت منحصر به فردی که در این ناحیه دیده می شود، شیوه شهرسازی مدرن آن است که باعث شده تا حریم خانه ها در کنار همدیگر رعایت شود. این موضوع فاکتوری بوده که  حجم زیادی از اهالی تهران را به این ناجیه  کشانده است. قالیشویی فرحزاد یکی از قالیشویی های قدیمی در این ناحیه است که با تکیه بر تجربه چندین ساله خود توانسته به عنوان یکی از مطرح ترین و البته بهترین گزینه ها برای اهالی این ناحیه بدل شود. چنانچه شما هم جزو ساکنین این ناحیه هستید. می توانید برای امور مربوط به قالیشویی خود از این مرکز استفاده نمایید آیا روفرشی فرش را خراب می کند.

قالیشویی در فرحزاد با بیش از 10 سال سابقه در شستشوی فرش دستباف و ماشینی فعالیت می کند.

b2n
yun
rizy
Carpet cleaning

2 Comments

  1. […] چگونه می توان یک فرش را در بهترین حالت ممکن تمیز نمود. قالیشویی فرحزاد از طرفی دیگر آن ها مدرن ترین تجهیزات در زمینه شستشوی […]

ثبت ديدگاه

Go to Top