قالیشویی طرشت

قالیشویی طرشت

By |2022-04-17T05:04:52+00:00آگوست 11, 2021|دسته‌بندی نشده|بدون ديدگاه

قالیشویی طرشت

کارخانه قالیشویی طرشت با بهره گیری از افراد با تجربه در زمینه شستشوی انواع فرش های دستباف و ماشینی و همچنین خشکشویی مبلمان و تخت و موکت در محل، آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد. این قالیشویی مجهز به دستگاه های پیشرفته روز قالیشویی دنیا می باشد. این قالیشویی بهترین قالیشویی تهران می باشد. قالیشویی طرشت با پوشش دهی مناطق21 گانه شهر تهران توانسته است که محدوده های زمانی و مکانی را پشت سر بگذارد و نیاز شما را بر طرف کند.

صداقت و شفافیت در خصوص نحوه کار و مبلغ ارائه خدمات از ویژگی های مهم یک قالیشویی خوب و ارزان است. خدمات این قالیشویی، بصورت آنلاین و شبانه روزی می باشد. تمامی پرسنل این قالیشویی با تجربه و حرفه ای در زمینه شستشوی فرش و رفوگری انواع فرش دستباف و ماشینی هستند.

 جهت ثبت سفارش به صورت آنلاین وارد صفحه درخواست خدمات شوید.

برترین قالیشویی طرشت

قالیشویی طرشت، یکی از برترین قالیشویی های این منطقه می باشد. قالیشویی لاله زار، یک قالیشویی خوب و برتر دارای یکسری ویژگی های مشخص است. یکی از ویژگی های قالیشویی برتر این است که، بعد از تماس تلفنی یا ثبت سفارش بصورت آنلاین، کارشناسان خود را به محل  اعزام کرده تا فرش مورد بررسی قرار بگیرد. امروزه علاوه بر شستشوی فرش، خدماتی مانند رفوگری و بازسازی، خشکشویی و… در قالیشویی ها انجام می شود.

فرش ها بدلیل رطوبت، سوختگی و… دچار آسیب می شوند، در این حالت فرش شما نیاز به رفوگری و ترمیم دارد. یکی از مهم ترین خدماتی که قالیشویی طرشت به شما عزیزان ارائه می دهد، خدمات بازسازی، رفوگری و ترمیم انواع فرش ماشینی و دستباف است. یکی دیگر از ویژگی های یک قالیشویی برتر، کاور کردن فرش شماست. پس از اتمام شستشو فرش شما کاور می شود و درب منزل تحویل داده می شود. حمل و نقل قالیشویی طرشت برای شما عزیزان بصورت رایگان انجام می شود.

نزدیک ترین قالیشویی به طرشتنزدیک ترین قالیشویی به طرشت

قالیشویی طرشت در مرکز این منطقه قرار دارد و دسترسی شما عزیزان به این قالیشویی راحت صورت می گیرد. این منطقه دارای ایشتگاه مترو می باشد که رفت و آمد برای شما عزیزان بسیار آسان شده است. یکی از مهم ترین خدمات این قالیشویی که از دوران کرونا، بسیار فعال شده است، خدمات آنلاین و ثبت سفارش از طریق سایت قالیشویی طرشت می باشد.

این قالیشویی زیر نظر اتحادیه عمل می کند. تعرفه و قیمت های خدمات این قالیشویی، متناسب با هزینه های اتحادیه است. این قالیشویی، عضو رسمی اتحادیه قالیشویان تهران می باشد. این قالیشویی با ارسال و شستشوی فرش به موقع، ارزش زمان مشتریان خود را به خوبی می داند. این قالیشویی کمتر از 48 ساعت فرش شما را بصورت کاور شده، درب منزل تحویل می دهد.

طرشت کجاست؟

طرشت یکی از محلات قدیمی تهران، واقع در شمال شرقی میدان آزادی است. طرشت به دلیل همجواری با دانشگاه صنعتی شریف، خوابگاه های دانشجویی و مراکز پژوهشی در این منطقه واقع شده است. طرشت جزو منطقه 2 شهرداری تهران محسوب می شود. طرشت از شرق به دریان نو، از غرب به شهرک آپادانا و از جنوب به اکبر آباد محدود شده است. ایستگاه مترو طرشت، نزدیک ترین ایستگاه به این منطقه است.

قالیشویی در طرشت با بیش از 10 سال سابقه در شستشوی فرش دستباف و ماشینی فعالیت می کند.

b2n
yun
Carpet cleaning

ثبت ديدگاه

Go to Top