قالیشویی شهران

اگر در محله شهران به دنبال یک قالیشویی خوب و مجاز هستید قالیشویی شهران یکی از بهترین گزینه های برای انتخاب است.قالیشویی چشمه همواره کیفیت و دقت را الگو کار خود قرار داده و در طول مدت فعالیت خود تمام تلاش خود را کرده تا به آن پایبند باشد  .

قالیشویی شهران از قالیشویی های قدیمی این محله به شمار  می آید.تمام ساکنین این محله با این قالیشویی آشنا هستند و هر ساله برای شستشوی فرش های خود از خدمات این قالیشویی استفاده می کنند.

معمولا مردم در نزدیکی ایام نوروز فرش های خود را می شوند.در نزدیکی ایام نوروز تعداد سفارش های که قالیشویی ها ثبت می کنند بسیار بالا است و مردم همیشه نگران این هستند که فرش ها با دقت و کیفیت بالا شسته شود.در قالیشویی چشمه به علت اینکه تعداد پرسنل ها بسیار زیاد است و دیگر نیازی به نگران بودن نیست.همان طور که گفته شد قالیشویی شهران همواره تلاش می کند خدمات خود را بالاترین کیفیت ممکن به مشتریان خود ارائه کند انواع مواد شوینده برای فرش دستبافت.

قالیشویی در شهران

قالیشویی شهران تنها قالیشویی مجاز و ثبت شده در این محله است.قالیشویی چشمه ویژگی های بسیار زیادی دارد.یکی از ویژگی های آن ها سابقه کاری بالا است.قالیشویی شهران حدود 20 سال است که به تمامی محله های تهران خدمات رسانی می کند.

اگر در محله های اطراف شهران هستید می توانید از شعبات قالیشویی تجریش یا قالیشویی نیاوران استفاده کنید.قیمت و کیفیت خدمات در تمام شعبات قالیشویی چشمه یکسان بوده و هیچ تفاوتی با هم ندارند .

قالیشویی ضمانت دار

قالیشویی شهران برای اینکه بتوانید اعتماد شما مشتریان را به دست آورد برای شستشو فرش های دستباف یک ضمانت نامه با مهر رسمی قالیشویی به شما ارائه می کند که اگر کوچکترین آسیبی به فرش شما در هنگام شستشو و حمل و نقل وارد شد خسارت آن به صورت کامل به شما پرداخت می شود شستشوی فرش با پودر صابون.

بهترین قالیشویی در شهرانبهترین قالیشویی در شهران

قالیشویی شهران ویژگی های بسیار زیادی دارد.قالیشویی چشمه با پرسنل های بسیار ماهر و متخصصی که دارد همیشه تلاش خود را می کنند تا کیفیت کار خود را افزایش دهند تا بتوانند رضایت شما را به خود جلب کنند.

ویژگی های قالیشویی شهران

  • کیفیت و دقت بسیار بالا در انجام خدمات
  • پرسنل های با تجربه
  • دارنده مجوز از سوی اتحادیه رسمی قالیشویان
  • حذف واسطه و ارتباط مستقیم با کارخانه

محله شهران کجاست؟دسترسی از شهران به اطراف

محله شهران یکی از محله های شمال غربی شهر تهران است.این محله در 5 تهران قرار دارد.محله شهران دسترسی بسیار خوبی به بزرگراه های اصلی تهران دارد.شما می توانید از آن بزرگراه ها به تمام محله های تهران بروید و شما می توانید با وسایل نقلیه عمومی (مترو و بی ار تی ) نیز دسترسی مناسبی به این محله داشته باشید.همچنین از نظر آب و هوای نیز مناسب است زیرا کمی از مرکز شهر فاصله دارد.

قالیشویی شهران در شمال این محله قرار دارد و احاطه کاملی به محله شهران دارد نفتالین برای فرش.

دسترسی از شهران به اطراف

  • بوستان جنگلی کوهسار در شمال
  • سازمان آب،شهرک بهاران،بزگراه شهید باکری،بزرگراه آیت ا… کاشانی در جنوب
  • بزرگراه همت،جنوب آباد جنوبی،جنت آباد شمالی، بزرگراه آبشناسان و بزرگراه ستاری در شرق
  • بزرگراه کن و بزرگراه شهید خرازی در غرب

b2n
yun
rizy

Carpet cleaning