قالیشویی زعفرانیه

فرش یکی از اجزای بسیار مهم منزل است پس باید به نظافت توجه زیادی داشته باشید.اگر می خواهید فرش را تمیز کنید هم می توانید در خانه این کار را انجام دهید و هم می توانید از خدمات قالیشویی زعفرانیه استفاده کنید.

حال همان طور که می دانید قیمت فرش و قالی افزایش بسیار زیادی داشته است. و قیمت آن گران شده است.اگر می خواهید فرش را در منزل تمیز کنید ممکن با استفاده از روش غیر مناسب و اصولی به فرش آسیب جدی وارد کنید و ممکن است دیگر فرش قابل استفاده نباشد.

از این رو بهتر است برای پیشگیری از بروز مشکل نظافت فرش های خود را به قالیشویی بسپارید.

قالیشویی زعفرانیه با بهره گیری از مجهزترین و به روزترین تجهیزات فرش ها را بدون کوچکترین آسیبی شستشو می دهد. قالیشویی زعفرانیه با سابقه کاری بالا و پرسنل های متخصص آماده ارائه انواع خدمات قالیشویی به شما مشتریان عزیز است. قالیشویی در خیابان خیام

شستشوی فرش ماشینی در زعفرانیه

فرش ماشینی که یکی از پر استفاده ترین نوع فرش در بین ایرانیان است.نظافت فرش های ماشینی نسبت به دستباف راحت تر است.

فرش های ماشینی در قالیشویی زعفرانیه با استفاده از دستگاه های به روز و استاندارد به صورت اتوماتیک و بدون دخالت دست شسته می شود.

قالیشویی زعفرانیه فرش های ماشینی را به 2 روش اعلاشویی و معمولی شویی شستشو می دهد.حال تفاوت این دو روش چیست ؟

در معمولی شویی همان طور که از نام آن پیدا است فرش با استفاده از مواد شوینده معمولی که کیفیت نسبتا مناسبی دارد. برای یک بار شسته می شود.اما در اعلاشویی که بهترین روش برای شستشو فرش با استفاده مواد شوینده های بسیار با کیفیت مثل شامپو و… برای 2 بار شسته می شود.

در اعلاشویی بعد از شستشو اگر فرش نیاز به لکه گیری داشته باشد. لکه های نیز به صورت دستی پاک می شود. آیا روفرشی فرش را خراب می کند

قالیشویی خوب در زعفرانیه

قالیشویی خوب در زعفرانیه

  • انجام تمامی خدمات از جمله شستشو انواع فرش ها (انواع فرش های ماشینی پشمی و انواع فرش های دستباف و ابریشمی)
  • فعالیت 24 ساعته و بدون تعطیلی
  • انجام خدمات بدون تاخیر
  • فعالیت با مجوز رسمی از اتحادیه
  • قالیشویی تهران
  • انجام خدمات خشکشویی

محله زعفرانیه کجاست؟

محله زعفرانیه یکی از لاکچری ترین و بهترین محله های شهر تهران است که در منطقه 1 تهران واقع شده است. محله زعفرانیه از نظر موقعیت در دامنه رشته کوه های البرز قرار دارد. و بیشتر روز های سال آب و هوای سرد و خنک دارد.قیمت خانه و ویلا در محله زعفرانیه به نسبت دیگر محله های منطقه بسیار گران تر است.

قالیشویی زعفرانیه که در این محله قرار دارد علاوه بر محله زعفرانیه به محله های اطراف زعفرانیه و منطقه 1 خدمات رسانی می کند.

محله زعفرانیه کجاست؟

دسترسی این محله نسبتا مناسب است.با وسیله شخصی می توانید از خیابان ولیعصر و بزرگراه چمران برای دسترسی به این محله استفاده کنید.اگر هم می خواهید با مترو به محله زعفرانیه بروید باید خود را به ایستگاه مترو تجریش (خط 1) برسانید. نفتالین برای فرش

حال اگر می خواهید از تخفیف 10% این قالیشویی بهره مند شوید همین الان سفارش خود را از طریق فرمی که داخل سایت قرار داده شده است ثبت کنید. 

b2n

yun

rizy

Carpet cleaning