قالیشویی در پیروزی

قالیشویی در پیروزی یکی ازقدیمی ترین و اولین قالیشویی آنلاین پایتخت می باشد این قالیشویی عضو رسمی اتحادیه قالیشویان تهران است.

در این قالیشویی خدمات شستشو با بهترین دستگاه های شستشو فرش و مواد شوینده ارگانیک انجام می شود.

کلیه امور شستشو فرش ها زیر نظر کارشناسان قالیشویی چشمه انجام می شود. تمامی خدماتی که بر روی سایت قالیشویی مشاهده می کنید با تعرفه اتحادیه قالیشویی تهران ارائه می شود.

جهت ثبت سفارش به صورت آنلاین وارد صفحه درخواست خدمات شوید.

خدمات قالیشویی در پیروزی

 • بهترین قالیشویی آنلاین
 • عضو رسمی اتحادیه قالیشویان
 • متخصص در شستشوی دستباف،ابریشم، نفیس
 • آبکشی با اصول مذهبی
 • شستشوی فرش و مبلمان
 • شستشو با بهترین مواد شوینده
 • دستگاه های مکانیزه و مدرن
 • پرسنل حرفه ای و ماهرتین رفوگرها
 • ضمانت کتبی
 • سرویس دهی در تمامی مناطق تهران، کرج
 • بدون تعطیلی

شستشوی فرش در قالیشویی چشمه

شستشوی فرش ها یکی از مواردی است که همه ما در طول سال با آن سرو کار داریم. و انتخاب یک قالیشویی خوب برای یک شستشو تمیز و خوب بسیار قابل اهمیت است. قالیشویی چشمه یک قالیشویی با سابقه و با تجربه در زمینه شستشو فرش می باشد که از سایر قالیشویی ها متمایز است. (قالیشویی در پیروزی)

لازم به ذکر است که قالیشویی در پیروزی نه تنها در امر شستشوی فرش ها کارآمد بوده، بلکه قالیشویی فرش های عتیه و قدیمی را به صورت تخصصی انجام می دهد.

مزایای قالیشویی چشمه

استفاده از بهترین شوینده هااستفاده از بهترین شوینده ها

قالیشویی چشمه از بهترین شوینده ها با فرمولاسیون عالی بهره می گیرد. تمامی قالی ها در سالن های شستشو با دستگاه های مکانیزه شسته می شوند. بعد از شستشو، آب فرش ها توسط دستگاه آبگیری گرفته می شود.

بعد از آن خشک کردن فرش ها در گرمخانه مجهز به موتورهای توربو انجام می شود. وپس از شستشو، فرش ها در محیطی باز خشک نمی شوند تا فرش ها از آلودگی به دور باشند. سرویس و خدمات قالیشویی چشمه در روز های تعطیل نیز پاسخگو می باشد. (قالیشویی در پیروزی)

شستشوی فرش دستباف

شستشوی فرش دستبافت ، یکی از مهم ترین و حساس ترین نوع شستشو فرش در قالیشویی ها می باشد.

فرش های دستباف بخاطر نوع بافت، نوع نخ شهر و کشور بافته شده از حساسیت زیادی برخوردار است، و شستشو آن ها بسته به نوع بافت و نخ متفاوت از یکدیگر می باشد.

مراحل شستشو فرش دستباف

شستشوی فرش دستباف دارای مراحل خاص و دقیق می باشد. در این قسمت به شما مشتریان عزیز مراحل شستشو فرش دستباف را به طور دقیق توضیح می دهیم.

مراحل به شرح ذیل می باشد.

 • کارشناسی و بررسی فرش های دستباف توسط کارشناسان ما
 • خاک گیری و غباری گیری فرش های دستباف
 • شستشو خیساندن فرش ها بدون مواد شوینده در آب
 • آبکشی و شستشوی دوباره فرش با مواد گیاهی ارگانیک
 • آبگیری فرش توسط دستگاه مخصوص آبگیر لوله ای
 • آفتابگیری فرش در فصل گرما، گرما دهی فرش در فصل سرد
 • کارشناسی فرش فرش بعد از شستشو توسط کارشناسانقالیشویی در پیروزی کجاست؟
 • انجام لکه بری و رفوگری با توجه به در خواست مستری
 • اتوکشی و کاور فرش و آماده کردن فرش جهت ارسال
 • ویژگی های یک قالیشویی خوب
 • (قالیشویی در پیروزی)

قالیشویی در پیروزی کجاست؟

خیابان پیروزی با نام قدیمی فرح آباد واقع در شرق تهران می باشد. این خیابان واقع در منطقه 13 شهرداری تهران می باشد.

 

 

بهترین قالیشویی در پیروزی

رسیدن به عنوان بهترین در هر حوزه ای می تواند اندکی دشوار باشد. قالیشویی پیروزی با داشتن مزیت های منحصر به فردی سعی کرده تا این عنوان را به دست آورد. داشتن کیفیت بی نظیر یکی از این مزیت ها است. این مرکز بهترین متخصصین در زمینه تمیز کردن فرش را دارد. این نیرو ها به خوبی می دانند که چگونه یک لکه را از روی فرش ها حذف نمایند.

از طرفی دیگر آن ها همواره از مواد شوینده خارجی و درجه یک استفاده می کنند . این مواد قدرت لکه بری بالایی دارند و لذا فرش ها را بهتر و دقیق تر تمیز می کنند . این مزیت در کنار ماشین آلات پیشرفته و قیمت مناسب باعث شده تا قالیشویی پیروزی بهترین گزینه برای اهالی این ناحیه باشد آیا روفرشی فرش را خراب می کند.

رفوگری فرش در پیروزی

رفوگری فرش را می توان از جمله اقدامات ترمیمی بسیار حساس برای فرش ها دانست. در این عمل می بایستی با استفاده از نخ مشکلاتی همچون سوختگی را برطرف نمود. کوچک ترین اشتباه در طی این پروسه باعث می شود تا ساختار کلی فرش آسیب ببینید. همین حساسیت بالا باعث شده تا بسیاری از قالیشویی ها چنین خدماتی را ارائه ندهند.

قالیشویی پیروزی جزو معدود مراکزی است که نیروی متخصص رفوگری را دارد . این مرکز می تواند فرشهای مشتریان را در کمترین زمان ممکن تمیز کرده و اشکالات آن ها را برطرف سازد . این باعث می شود تا ساکنین منطقه پیروزی و مناطق اطراف هم برای امر رفوگری به این قالیشویی مراجعه نمایند انواع مواد شوینده برای فرش دستبافت.

نرخ قالیشویی در پیروزینرخ قالیشویی در پییروزی

منطقه پیروزی به دلیل نوع بافتی که دارد، دارای طیف بسیار زیادی از قالیشویی ها می باشد. این مراکز هر کدام دارای نقاط ضعف و قوت خود هستند و بر مبنای فاکتورهای مختلفی نرخ را اعلام می کنند. اگرچه اتحادیه یک کف قیمتی را تعیین نموده اما بیشتر قالیشویی ها به آن پایبند نیستند.

این نرخ می تواند تحت تاثیر فاکتور های مختلفی همچون نوع فرش ، شیوه ی شستشو و… تغییر کند. قالیشویی پیروزی جزو مراکزی است که پایین ترین قیمت ها را ارائه می دهد. این مرکز مطابق با نرخ اتحادیه قالیشویی ها نرخ خود را اعلام می کند. از طرفی دیگر در ایام مختلفی از سال هم تخفیف های دوره ای اعمال می کند که سبب می شود تا قیمت ها بسیار جذاب تر باشند.

سریع ترین قالیشویی در پیروزی

سرعت فاکتور بسیار مهمی است که مشتریان توجه بسیار بالایی به آن دارند. بیشتر افراد می خواهند فرش هایش را در کمترین زمان ممکن دریافت نمایند. قالیشویی پیروزی سعی کرده تا با اقدامات مختلفی ، این خواسته را برآورده نماید. این مرکز پیک های سریعی دارد که می توانند در کمترین زمان ممکن خود را به محل مورد نظر مشتریان رسانده و سفارشات را دریافت نمایند.

از طرفی دیگر پروسه شستشو در داخل کارگاه به وسیله ماشین آلات انجام می شود و فرش ها نیز به وسیله دستگاه های ویژه خشک می شوند. این موضوع باعث می شود تا هر فرش در زمان اندکی شسته و خشک شود . ترکیب این موارد موجب شده تا این قالیشویی سریع ترین انتخاب برای اهالی این ناحیه باشد قالیشویی در خیابان خیام.

منطقه پیروزی

پیروزی را می توان از شلوغ ترین و پرهیاهوترین ناحیه های تهران دانست. این منطقه در گذشته شکارگاه شاهان قاجار بوده و خیابان اصلی آن یعنی خيابان پیروزی  برای دسترسی بهتر پادشاه به شکارگاه طراحی شده بود. اما کنون این ناحیه به منطقه ای شلوغ و پرتردد تبدیل شده که تراکم بسیار بالایی دارد.

قالیشویی پیروزی جزو مراکز خدماتی می باشد که برای رفع نیاز اهالی این ناحیه به قالیشویی ایجاد شده است. چنانچه شما هم جزو ساکنین این ناحیه هستید، می توانید برای امور مربوط به قالیشویی از خدمات گروه ما استفاده نمایید خشکشویی کامرانیه.

قالیشویی چشمه در پیروزی با بیش از 10 سال سابقه در شستشوی فرش دستباف و ماشینی فعالیت می کند.

b2n
yun
rizy

Carpet cleaning