قالیشویی در شهرک غرب

شعبه شهرک غرب قالیشویی چشمه جزو قدیمی ترین شعبه های این قالیشویی است.مجموعه قالیشویی چشمه با به کارگیری از بهترین و ماهرترین پرسنل ها توانسته است. در طول مدت فعالیت خود مشتریان بسیار زیادی برای خود جذب کند. و اعتماد آن ها را به خود جلب کند.

قالیشویی در شهرک غرب

قالیشویی چشمه مجهز به روز ترین دستگاه های پیشرفته برای شستشو و آب گیری فرش است. و از طرفی دیگر سالن گرم خانه قالیشویی چشمه یکی از بهترین و پیشرفته ترین سالن گرم خانه در بین سالن گرم خانه های دیگر قالیشویی ها است.

شعبه شهرک غرب قالیشویی چشمه واقع در شهرک غرب –خیابان زرافشان جنوبی-پلاک 8 است.

شما برای سفارش تمام خدمات هایی قالیشویی چشمه میتوانید شماره تماس های تمام شعبات را از 118 دریافت کنید. و یا می توانید به صورت آنلاین سفارش خود را ثبت کنید. که در کمترین زمان به سفارش شما رسیدگی خواهد شد. و همچنین بعضی از خدمات قالیشویی چشمه در محل شما انجام می شود. مانند خشکشویی مبلمان و … که باعث آسودگی و راحتی شما می شود.

اگر شما در اطراف محله شهرک غرب هستید هم می توانید از خدمات قالیشویی چشمه برخوردار شوید. زیرا که قالیشویی چشمه به محله های اطراف خود نیز خدمات رسانی را انجام می دهد.

خدمات جانبی قالیشویی چشمهخدمات جانبی قالیشویی چشمه

قالیشویی چشمه علاوه بر خدمات شستشو فرش خدمات جانبی هم برای مشتریان فراهم کرده. تا کار آن ها را آسان کرده و در کمترین زمان وسایل های منزلشان شستشو داده شود. و یکی از مزیت هایی قالیشویی چشمه در ایام نزدیک عید نوروز این است. که تاخیری در انجام کار ها ندارند، چون که 80% مردم در نزدیک به ایام نوروز به فکر خانه تکانی هستند. قالیشویی در پاسداران و می خواهند فرش و دیگر وسایل هایشان را شستشو دهند و می توانند آن ها را با خیالت راحت به قالیشویی چشمه بسپارند. و اینکه تعداد پرسنل های قالیشویی چشمه زیاد است. و به راحتی می تواند در وقت تعیین شده خدمات مورد نظر را برای شما انجام دهد.خدمات های جانبی به شرح زیر است :

  • خشکشویی مبلمان

خشکشویی مبلمان به طور است که باید در محل شما انجام شود. و چون که بعضی از مبل جنس و پارچه حساسی دارند. ممکن است در هنگام حمل و نقل آسیب به آن ها برسد. به همین دلیل این خدمات برای آسودگی و راحتی شما در محل شما انجام می شود قالیشویی در تجریش .

  • خشکشویی تشکخشکشویی پرده

همان طور که می دانید حمل و نقل تشک ها سخت بوده و به راحتی نمی توان از خانه خارج و اینکه تمام قالیشویی های خشکشویی تشک را در محل شما انجام می دهند. که هم سریع تر انجام می شود و دیگر نیازی به پرداخت هزینه برای حمل و نقل آن به قالیشویی ندارید.خشکشویی تشک ها معمولا باید هر 6 ماه الی 10 ماه انجام شود.

  • خشکشویی پرده

اگر می خواهید پرده منزلتان بعد از شستشو آسیبی نبیند و مانند روز اول که آن را خریداری کردید باشد بهتر است شستشو آن ها را به یک قالیشویی معتبر بسپارید که قالیشویی چشمه در خدمت شماست، قالیشویی چشمه پرده شما بدون آسیب رساندن کوچکی شستشو می دهد که مانند روز اول آن شود.

تمامی خدمات فوق قالیشویی چشمه پرسنل های بسیار ماهر و با تجربه و زیر نظر کارشناس مربوطه انجام می شود که خیال شما را از بابت شستشو آن ها راحت کند.