قالیشویی درکه

قالیشویی درکه

By |2022-04-13T06:55:17+00:00ژوئن 29, 2021|دسته‌بندی نشده|بدون ديدگاه

قالیشویی درکه

قالیشویی درکه تنها قالیشویی برتر و مجهز در شمال تهران است. قالیشویی درکه تنها قالیشویی است که بدون واسطه فعالیت می کند. و دارای کارخانه ای بسیار مجهز و پیشرفته است. این قالیشویی برای اینکه به صورت مستقیم با کارخانه در ارتباط است قیمت خدمات آن بر اساس نرخ مصوب است.

قالیشویی درکه خدمات که ارائه می کند از کیفیت فوق العاده بسیار بالایی برخودار است و همین جهت استقبال بسیار زیادی از این قالیشویی در این چندین سال اخیر شده است.

این قالیشویی برای رفاه و راحتی مشتریان خود در این چندین سال اخیر وبسایت رسمی خود را تاسیس کرده است. از همین جهت شما می توانید به راحتی درخواست خود را برای تمامی خدمات از طریق سایت ثبت کنید. همچنین می توانید شماره تماس تمامی شعبات ما را در سایت مشاهده کنید.

 جهت ثبت سفارش به صورت آنلاین وارد صفحه درخواست خدمات شوید.

لکه بری در قالیشویی

لکه های فرش یکی از مواردی است که باعث عصبانی شدن خانم ها می شود و بیشتر آن ها نمی دانند که چطور باید هر نوع لکه را باید با چه روشی پاک کنند. اگر می خواهید برای همیشه از شر لکه های فرش خود خلاص شوید می توانید برای اینکار از خدمات لکه بری قالیشویی درکه استفاده کنید.

لکه بری از خدمات اصلی این قالیشویی است که توسط پرسنل های کاملا متخصص  انجام می شود. مراحل لکه بری در قالیشویی درکه به این صورت است که قبل از شروع فرش کاملا بررسی می شود.سپس متناسب با فرش مواد شوینده انتخاب می شود و بعد لکه بری انجام می شود انواع مواد شوینده برای فرش دستبافت .

بهترین قالیشویی در درکهبهترین قالیشویی در درکه

اگر قصد دارید از خدمات شستشوی فرش استفاده کنید حتما به دنبال بهترین قالیشویی در محل سکونتتان باشید. زیرا کیفیت خدمات قکارخانه هایی که به عنوان بهترین قالیشویی برگزیده شده اند کاملا تاییده شده است.

اتحادیه برای چندین سال متوالی است که قالیشویی درکه را به عنوان بهترین قالیشویی در این محله معرفی می کند. اگر در محله درکه سکونت دارید و به دنبال یک قالیشویی خوب هستید بی شک این قالیشویی بهترین گزینه برای شما است.

همچنین این قالیشویی به دلیل اینکه تحت نظر اتحادیه فعالیت می کند. قیمت های آن نیز طبق قیمت های اعلامی اتحادیه است. و هزینه اضافی در فاکتور شما اعمال نمی شود قالیشویی شهرک قائم.

قالیشویی در اطراف درکه

این قالیشویی برای اینکه بتواند تمام محله های اطراف درکه را تحت پوشش خود قرار بدهد، کارخانه ای بسیار بزرگ و با بیش از 200 پرسنل تاسیس کرده است.

حال شما در هر محله از اطراف درکه که باشید می توانید بدون هیچ مشکلی و در زمانی بسیار کوتاه درخواست خود را ثبت کنید.  حال برای ثبت درخواست روش های مختلفی وجود دارد که متداول ترین آن تماس تلفنی است. همچنین می توانید به صورت آنلاین خدمات مد نظر خود را سفارش دهید.

محله درکه کجاست؟محله درکه کجاست؟

اگر در شهر تهران سکونت دارید حتما برای تفریح و خوش گذرانی به محله درکه رفته اید. اگر هم نرفته اید حتما به این محله دیدنی سر بزنید!!!

محله درکه یکی از محله های شمالی شهر تهران است. و در منطقه 2 شهرداری تهران قرار دارد.بی شک می توان گفت این محله از بهترین محله های شهر تهران است و آب و هوای فوق العاده ای دارد.

به دلیل نزدیک بودن به کوه های توچال بیشتر مردم برای کوه نوردی و خوش گذرانی به این محله می روند قالیشویی بلوار دادمان.

قالیشویی درکه با بیش از 10 سال سابقه در شستشوی فرش دستباف و ماشینی فعالیت می کند.

b2n
yun
rizy

Carpet cleaning

ثبت ديدگاه

Go to Top