قالیشویی داوودیه

صفحه اصلی/دسته‌بندی نشده/قالیشویی داوودیه

قالیشویی داوودیه

By |2022-04-17T05:52:40+00:00سپتامبر 3, 2021|دسته‌بندی نشده|بدون ديدگاه

قالیشویی داوودیه

قالیشویی داوودیه با نیم قرن تجربه کاری در حوزه شستشوی فرش ، توانسته است جزو قدیمی ترین و بهترین قالیشویی تهران به حساب بیاید. این قالیشویی مجهز به دستگاه های  پیشرفته روز دنیا در شستشوی فرش می باشد.  این قالیشویی مجهز به گرمخانه برای خشک کردن فرش ها می باشد. این قالیشویی با پشتیبانی فعالی که دارد، به شما کمک می کند بدانید فرش های شما در چه مرحله ای از شستشو قرار دارند و در چه زمانی  به دست شما می رسند. همچنین بعد از تحویل فرش، زمانی که احساس کردید فرش شما به خوبی تمیز نشده است یا مشکلی وجود دارد، پشتیبانی مسئله را پیگیری می کند.

وجود این واحد در قالیشویی به اندازه کیفیت شستشوی فرش در کارخانه اهمیت دارد. این قالیشویی بیش از 250 نفر پرسنل فعال و متخصص در زمینه شستشو فرش دارد. خدمات این قالیشویی  بصورت 24 ساعته می باشد و به صورت شبانه روزی حتی در روزهای تعطیل آماده خدمت رسانی به شما عزیزان است. قالیشویی داوودیه یک قالیشویی مکانیزه شده با دستگاه های مدرن در قالیشویی می باشد.

 جهت ثبت سفارش به صورت آنلاین وارد صفحه درخواست خدمات شوید.

خدمات قالیشویی داوودیه

قالیشویی داوودیه یکی از حرفه ای ترین و قدیمی ترین قالیشویی های این منصقه در تهران می باشد. این قالیشویی علاوه بر شستشوی فرش، خدمات دیگری نیز به مشتریان خود ارائه می دهد.

  • شستشوی فرش دستبافت و ماشینی
  • شستشوی انواع فرش ابریشمی و ترک
  • ارائه ضمانت نامه کتبی و معتبر
  • تضمین کیفیت شستشو
  • پاسخگویی همه روزه، حتی روزهای تعطیل
  • شستشو مبلمان

بیشتر بخوانید: قالیشویی در قیطریه

 طریقه شستن فرش با دستگاهطریقه شستن فرش با دستگاه

با پیشرفت تکنولوژی تمامی فرش های ماشینی در قالیشویی داوودیه توسط دستگاه های اتوماتیک و نیمه اتوماتیک بدون دخالت دست، شسته می شوند. قالیشویی شریعتی، شستشوی فرش با استفاده از دستگاه باعث می شود فرش یکدست و تمیز شسته شود. در قالیشویی داوودیه، شستشوی فرش بصورت حرفه ای انجام می شود. قبل شستشوی فرش ابتدا غبار های فرش را توسط دستگاه های مخصوص تمیز می کنند.

این دستگاه شبیه جارو برقی است که  بصورت عمقی تمیز می کند. بعد از غبار گیری نوبت به شستشوی فرش می رسد. ابتدا نوع الیاف و رنگ فرش توسط کارشناسان مشخص می شود.

بعد از آن نوع مواد شوینده و میزان حرارت آب بگونه ای تنظیم می گردد که، هیچگونه آسیبی به فرش وارد نشود. در نهایت فرش های شسته شده آبگیری می شوند و وارد دستگاه خشک کن قرار می گیرند تا بصورت مکانیزه خشک شوند.

رفوگری فرش در قالیشویی داوودیه

پوسیدگی فرش بدلیل عدم مراقبت از فرش که شامل موارد زیادی می شود ایجاد می شود. مانند پارگی فرش،  پوسیدگی، بیدخوردگی، ساییدگی، حمل غیر اصولی فرش، از بین رفتن ریشه های فرش، فشار به وسیله اجسام نوک تیز، برخورد ضربات سنگین به فرش و … دچار اسیب می شود. تیم قالیشویی داوودیه به کمک ابزار های رفو  و ترمیم،  می تواند پوسیدگی های فرش شما را رفو و بازسازی کند.

رفوگری از بافتن خود فرش سخت تر است و این کار حتما باید توسط افراد متخصص در قالیشویی صورت بگیرد. ابتدا در قالیشویی فرش را غبار رویی می کنند و بعد  شروع به رفوگری و بازسازی می کنند. اگر فرش توسط مواد شیمیایی و قلیلیی درچار آسیب و  شده باشد، ابتدا باید فرش شسته شود و بعد وارد مراحل رفوگری شود. تجربه نشان داده است که هرچه دیر تر برای تعمیر فرش خود اقدام کنید، باعث می شود فرش شما آسیب بیشتری ببیند.

اگر این کار توسط قالیشویی معتبر و حرفه ای صورت بگیرد فرش شما بخوبی رفو و ترمیم می شود.  هزینه رفوگری و ترمیم فرش بستگی به نوع آسیب فرش شما دارد. برای مثال رفوگری فرش ماشینی هزینه کمتری نسبت به رفوگری فرش دستباف دارد.

بیشتر بخوانید: قالیشویی در اختیاریه

داوودیه کجاست؟داوودیه کجاست؟

داوودیه یکی از محلات تهران واقع در  منطقه 3 شهرداری تهران است. داوودیه از شمال با قلهک و محله دولت، از شمال شرق با محله دروس، از شرق با چالهرز، از جنوب با پارک حقانی و از غرب به بلوار نلسون ماندلا محدود شده است. داوودیه از طریق ایستگاه مترو میر داماد به خط یک مترو تهران وصل می شود.

قالیشویی داوودیه با بیش از 10 سال سابقه در شستشوی فرش دستباف و ماشینی فعالیت می کند.

b2n
yun
Carpet cleaning

ثبت ديدگاه

Go to Top