قالیشویی دارآباد

صفحه اصلی/دسته‌بندی نشده/قالیشویی دارآباد

قالیشویی دارآباد

By |2022-04-17T05:27:41+00:00آگوست 18, 2021|دسته‌بندی نشده|بدون ديدگاه

قالیشویی دارآباد

قالیشویی دارآباد قالیشویی برتر و مجهز در شمال تهران است. قالیشویی دارآباد تنها قالیشویی است که بدون واسطه فعالیت می کند و دارای کارخانه ای بسیار مجهز و پیش رفته است. این قالیشویی بهترین قالیشویی تهران می باشد.

قالیشویی دارآباد زیر نظر اتحادیه قالیشویی عمل می کند. قالیشویی دارآباد با بهره گیری از افراد متخصص و حرفه ای، در زمینه شستشوی انواع فرش های دستباف، ماشینی، ابریشمی و ترک و همچنین شستشو و خشکشویی انواع مبلمان و موکت فعالیت دارد.

سرویس دهی و نحوه سفارش این قالیشویی بصورت آنلاین انجام می شود.این قالیشویی با نیم قرن تجربه، رویه کار خود را با نیروهایی با تجربه آغاز نموده و باعث شد بهترین قالیشویی از دید مشتریان خود شود.

پرسنل این قالیشویی همگی دارای مهارت و تجریه در زمینه شستشو فرش و رفوگری و تریم فرش هستند. این قالیشویی دارای 400 نفر پرسنل متعهد و حرفه ای در زمینه شستشو فرش های دستباف و ماشینی می باشد.

 جهت ثبت سفارش به صورت آنلاین وارد صفحه درخواست خدمات شوید.

خدمات قالیشویی دارآبادخدمات قالیشویی دارآباد

  • شستشوی فرش دستبافت و ماشینی
  • شستشو انوع فرش ابریشمی و ترک
  • ارائه ضمانت نامه کتبی و معتبر
  • مناسب ترین قیمت قالیشویی در محل
  • تضمین کیفیت شستشو و سلامت فرش
  • پوشش تمام مناطق تهران
  • بازسازی و رفو انواع فرش و موکت

قالیشویی خوب در دارآباد

قالیشویی دارآباد یک قالیشویی خوب است که  شستشوی فرش دستباف و ماشینی را کاملا متفاوت انجام می دهد. فرش دستباف با توجه به الیاف و رنگ بندی  که دارد، روش شستشو متفاوتی نسبت به فرش های ماشینید دارد.

قالیشویی دروس، این قالیشویی فرش ها را با کیفیت بالا شستشو می دهد و لول شده و با کاور به مشتریان خود تحویل می دهد. شستشوی فرش در این قالیشویی با آب پاکیزه انجام می شود.

یکی از ویژگی های مهم یک قالیشویی خوب این است که پس از تماس مشتری کارشناسان خود را به محل اعزام کرده. شستشو فرش در قالیشوی ها به دو روش صورت می گیرد.

یکی به روش سنتی و دیگری با دستگاه های مکانیزه و بدون دخالت دست. در این قالیشویی شستشوی فرش با دستگاه های پیشرفته و بدون دخالت دست صورت می گیرد. قبل از شستشو اگر فرش شما نیاز به رفو گری و ترمیم داشته باشد، این کار در قالیشویی با استفاده از افراد متخصص صورت می گیرد.

بیشتر بخوانید: قالیشویی شریعتی

نرخ قالیشویی دارآبادنرخ قالیشویی دارآباد

نرخ قالیشویی ها چقدر است، در قالیشویی دارآباد قیمت شستشوی فرش بستگی به ابعاد فرش دارد. البته قیمت شستشو را قالیشویی ها تعیین نمی کنند، بلکه از طرف اتحادیه قالیشویان این قیمت تعیین می شود.

روال نرخ شستشوی فرش در قالیشویی  با توجه به عوامل مختلفی همچون افزایش قیمت مواد شوینده، هزینه دستگاه و عموامل دیگر بستگی دارد. برای اطلاع از قیمت های شستشو در این قالیشویی می توانید با کارشناسان فروش این قالیشویی تماس حاصل فرمایید.

دارآباد کجاست؟

دارآباد یکی از محله های شهر تهران است که در شمال این شهر واقع شده است. دارآباد از شمال به رشته کوه توچال، از جنوب به اقدسیه، از شرق به باقی زار و از غرب به توچال محدود شده است. پارک ساحلی دارآباد یکی از زیباترین پارک های تهران است. ایستگاه مترو اقدسیه نزدیک این منطقه می باشد.

قالیشویی دارآباد با بیش از 10 سال سابقه در شستشوی فرش دستباف و ماشینی فعالیت می کند.

b2n
yun
Carpet cleaning

ثبت ديدگاه

Go to Top