قالیشویی تهرانپارس

قالیشویی تهرانپارس، از دیگر شعبه های قالیشویی چشمه به حساب می آید که در ناحیه تهرانپارس افتتاح شده است . این مرکز دارای طیف وسیعی از مزیت های منحصر به فرد است که باعث شده تا در صدر انتخاب های اهالی این ناحیه قرار بگیرد. سرعت عمل بالا، کیفیت مناسب، قیمت های منحصر به فرد و… همه جزو مزیت هایی بوده که این قالیشویی را در مقایسه با سایر مراکز مشابه در این منطقه متمایز کرده است .

ما در ادامه این مطلب مروری بر آن خواهیم داشت تا شما هم دلیل این محبوبیت را بهتر درک کنید.

 جهت ثبت سفارش به صورت آنلاین وارد صفحه درخواست خدمات شوید.

قالیشویی اتوماتیک فرش ماشینیقالیشویی اتوماتیک فرش ماشینی

این روزها اتوماتیک بودن و یا داشتن ماشین آلات پیشرفته یک مزیت بزرگ برای قالیشویی ها است. داشتن ماشین آلات سبب می شود تا سرعت کار افزایش یافته و قیمت نهایی هم کم شود. از طرفی دیگر میزان آسیب به فرش ها هم به کمترین مقدار خود می رسد آیا روفرشی فرش را خراب می کند.

قالیشویی تهرانپارس به خوبی این موضوع را درک کرده و لذا ماشین آلات مختلفی را در تمام بخش های شستشوی خود مستقر کرده است. این ماشین آلات برای اموری همچون غبارگیری، خیس کردن، خشک کردن و… مورد استفاده قرار می گیرند . داشتن این ماشین آلات می تواند به طرز ویژه ای سرعت عمل را بهبود بخشد که این در نوع خود بسیار بی نظیر است.

نکته دیگری که باید بدان توجه نمود، هماهنگی بسیار بالای این دستگاه ها با فرش های ماشینی است. به گونه ای که این دستگاه ها می توانند در بهترین حالت ممکن آن ها را تمیز نماید. این موضوع قالیشویی تهرانپارس را به گزینه ای ایده آل برای شستشوی فرش های ماشینی بدل کرده است .

رفوگری فرش

رفوگری فرش یکی از اقدامات ترمیمی بسیار حساس برای فرشها است. در این عمل مشکلات فیزیکی فرش ها مانند جای سوختگی و… به وسیله نخ  ترمیم می شود. این عمل با توجه به تنوع بالایی که در فرش ها وجود دارد، می تواند بسیار حساس باشد و بدین جهت است که بسیاری از قالیشویی ها آن را ارائه نمی دهند.

قالیشویی تهرانپارس جزو معدود مراکز موجود در این ناحیه است که می تواند رفوگری فرش را در بهترین وجه ممکن انجام دهد.این مرکز دارای نیرو های متخصص ویژه این کار است که به خوبی با اجزای فرش ها آشنایی دارند و با تکیه بر تجربه خود می توانند نسبت به ترمیم مشکلات آنها اقدام کنند. این موضوع عاملی بوده که موجب محبوبیت بیشتر قالیشویی تهرانپارس شده است .

ارزانترین قالیشویی در تهرانپارسارزانترین قالیشویی در تهرانپارس

قیمت فاکتور بسیار مهمی است که نمی توان به سادگی از کنار آن گذشت. بدون شک هر اندازه که قیمت کمتر و کیفیت بیشتر باشد، میزان رضایت مشتریان هم بیشتر می شود . قالیشویی تهرانپارس سعی کرده تا خود را با شرایط اقتصادی مردم وفق دهد.

بدین جهت بوده که این مرکز هزینه های اضافی را حذف کرده و ماشین آلات را جایگزین نیروی انسانی نموده است. ترکیب این دو مورد سبب شده تا هزینه نهایی این قالیشویی کاهش یابد. از طرفی دیگر این مرکز در مواقع مختلف از سال پ، تخفیف های دوره ای را ارائه می دهد که می تواند تا حد بسیار زیادی فشار اقتصادی را از روی دوش مردم بردارد. ترکیب این موارد سبب شده تا این مرکز به عنوان ارزانترین قالیشویی در تهرانپارس شناخته شود نحوه انتخاب بهترین قالیشویی.

منطقه تهرانپارس

تهرانپارس را می توان از شلوغ ترین ناحیه های تهران دانست . این منطقه دارای پاساژها و مراکز تجاری و تفریحی بسیار زیادی است. که باعث شده تا طیف زیادی از تهرانی ها برای خرید و یا گردش به آن مراجعه نمایند. افزون بر این موارد ، وجود پارک های فراوان باعث شده تا این منطقه آب و هوای مطبوعی داشته باشد. ترکیب کلی این موارد عاملی است که باعث می شود تا این ناحیه از نظر بافت جمعیتی بسیار متراکم باشد.

بدون شک این تراکم جمعیتی نیازمند امور خدماتی همچون قالیشویی برای ایام خانه تکانی است. قالیشویی تهرانپارس یکی از شناخته شده ترین و قدیمی ترین مراکزی است. که در این ناحیه افتتاح شده تا بخشی از این نیاز را پوشش دهد. چنانچه شما هم جزو اهالی این ناحیه هستید و یا به دنبال قالیشویی با کیفیت در تهران می گردید ، می توانید هم اکنون با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید .

b2n
yun
rizy
Carpet cleaning