قالیشویی بهارستان

صفحه اصلی/دسته‌بندی نشده/قالیشویی بهارستان

قالیشویی بهارستان

By |2022-04-17T04:24:32+00:00جولای 24, 2021|دسته‌بندی نشده|بدون ديدگاه

قالیشویی بهارستان

بهارستان را می توان از نواحی شناخته شده ی تهران دانست. قالیشویی بهارستان یکی از مراکز معتبر نظافتی در این ناحیه است که هدف اصلی آن رفع نیاز اهالی این منطقه به امور مرتبط با قالیشویی است. این قالیشویی بهترین قالیشویی تهران است.

در این مرکز خدمات ویژه و نایابی ارائه می شود که سبب شده تا مردم اطراف بهارستان هم از آن استفاده نمایند. ما در ادامه مروری بر این مرکز و مزیت های آن خواهیم داشت تا شما هم بهتر دلیل این موضوع را بفهمید. لذا اگر در منطقه بهارستان سکونت دارید، حتما تا انتهای این متن با ما همراه شوید.

 جهت ثبت سفارش به صورت آنلاین وارد صفحه درخواست خدمات شوید.

ویژگی های قالیشویی بهارستان

قالیشویی بهارستان دارای طیف گسترده ای از مزیت ها و ویژگی های مختلف است. اما در این بین کیفیت بالا را می توان یکی از این فاکتورهای بسیار مهم دانست که باعث شده تا دربین عامه مردم شناخته شده باشد. این قالیشویی افراد با تجربه و متخصصی را استخدام کرده که به خوبی با ساختار فرش ها و لکه های رایج ان آشنایی دارند. این افراد به خوبی می دانند که چگونه می توان هر نوع لکه را از روی فرش ها جدا نمود. از طرفی دیگر این نیروها از مواد درجه یک با قدرت لکه بری بالا استفاده می کنند. این مواد می توانند در ساده ترین وجه ممکن لکه ها را محو نمایند.

افزون بر این مورد باید عنوان کرد که این مرکز دارای سیستم مکانیزه بسیار مدرنی است که می تواند فرآیند کار را بسیار ساده تر نماید. در قالیشویی بهارستان، خط شستشو دارای ماشین آلات پیشرفته و دستگاه های مدرن است.  این دستگاه ها باعث می شوند تا فرش ها در بهترین وجه ممکن شسته شوند. از طرفی دیگر وجود آن ها سرعت را افزایش می دهد و مانع از آسیب دیدین فرش های وارد شده به کارگاه می شود. این آسیب دیدن در واقع یکی از رایج ترین مشکلاتی است که در قالیشویی های سنتی بوجود می آید.

رفوگری فرش در بهارستانرفوگری فرش در بهارستان

رفوگری فرش را می توان به عنوان یکی از مهم ترین و البته ایده آل ترین اقداماتی دانست که به وسیله آ مشکلات ظاهری فرش برطرف می شود. مواردی همچون پارگی و یا سوختگی سطحی به وسیله رفوگری فرش از بین می رود. در این اقدام می بایست با استفاده از نخ های همرنگ ، مشکلات ظاهری فرش را برطرف نمود. اما باید خاطر نشان کرد که این شیوه دارای حساسیت بسیار بالایی است. همین حساسیت سبب شده تا بسیاری از قالیشویی ها قادر به انجام آن نباشند.

قالیشویی بهارستان یکی از معدود مراکز تهران است که می تواند در بهترین نحو ممکن رفوگری فرش را انجام دهد. این مرکز دارای نیروهای ویژه این کار می باشد که می توانند به بهترین شکل رفوگری فرش را انجام دهند.  همین مورد باعث شده تا حتی از مناطق اطراف بهارستان هم به این قالیشویی مراجعه نمایند آیا روفرشی فرش را خراب می کند.

شستن فرش دستباف در بهارستان

فرش های دستباف را می توان یکی از محبوب ترین اجزا دکوراسیون ایرانی دانست. البته باید عنوان کرد که این دسته از فرش ها حساسیت بسیار بالایی هم دارند. عموما این فرش ها در برابر آب گرم و یا مواد شوینده دچار رنگ رفتگی می شوند. این رنگ رفتگی عاملی است که می تواند به طور کلی ظاهر فرش ها را از بین ببرد.

بدین جهت است که باید شستشوی فرش دستباف را به افراد با تجربه واگذار نمایید تا در طی پروسه شستشو چنین مشکلاتی رخ ندهد. قالیشویی بهارستان دارای کارشناسان ویژه ای است که می توانند در بهترین وجه فرش های دستباف شما را تمیز کرده و آنها را بدون کوچکترین ایراد ممکن در اختیار شما قرار دهند ویژگی های یک قالیشویی خوب.

منطقه بهارستانمنطقه بهارستان

بهارستان را می توان از ناحیه های بسیار پرترافیک و البته معروف تهران دانست . این محله جزو قدیمی ترین ناحیه های تهران است که پیشینه تاریخی فراوانی دارد. این محله در منطقه  شهرداری تهران قرار دارد و طیف زیادی از ساختمان های مهم حکومتی و تاریخی در آن بنیاد شده است.

از جمله این ساختمان ها می توان به ساختمان مجلس شورای اسلامی، ساختمان وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و… اشاره نمود که وجود آن ها سبب شده است تا این ناحیه اهمیت بسیار بالایی به خود بگیرد. قالیشویی بهارستان یکی از مراکز نظافتی موجود در این ناحیه است که سعی دارد تا نیاز اهالی این منطقه قدیمی به امور قالیشویی را برطرف  سازد. چنانچه شما هم جزو ساکنین این ناحیه هستید، می توانید هم اکنون با کارشناسان ما در این مرکز تماس حاصل فرمایید نحوه انتخاب بهترین قالیشویی.

قالیشویی بهارستان با بیش از 10 سال سابقه در شستشوی فرش دستباف و ماشینی فعالیت می کند.

b2n
yun
Carpet cleaning

ثبت ديدگاه

Go to Top