قالیشویی ایوانک

صفحه اصلی/دسته‌بندی نشده/قالیشویی ایوانک

قالیشویی ایوانک

By |2022-04-17T04:57:46+00:00آگوست 4, 2021|دسته‌بندی نشده|بدون ديدگاه

قالیشویی ایوانک

قالیشویی ایوانک با بیش از چندین سال تجربه و فعالیت و عضو رسمی اتحادیه قالیشویان تهران به شما این قول را می دهد که فرش های شما را با بهترین مواد و دستگاه های مکانیزه شستشو دهد. قالیشویی ایوانک یکی از بهترین قالیشویی های منطقه ایوانک تهران با بیشینه ای  بلند و درخشان می باشد. این قالیشویی یکی از مجهزترین کارخانه های قالیشویی دارا می باشد که با دستگاه های تمام اتوماتیک فرش ها را شستشو می دهد.

این قالیشویی مجهز به گرم خانه های گازی جهت خشک کردن فرش ها در فصول مختلف می باشد. خدمات این قالیشویی تهران بصورت شبانه روزی و بدون تعطیلی می باشد. قالیشویی ایوانک دارای 450 نفر پرسنل فعال می باشد.

تمام پرسنل این قالیشویی دارای مهارت و تجربه در شستشو فرش، رفو و ترمیم انواع فرش دستباف، ماشینی و.. می باشند.

 جهت ثبت سفارش به صورت آنلاین وارد صفحه درخواست خدمات شوید.

خدمات قالیشویی ایوانکخدمات قالیشویی ایوانک

مهم ترین و اصلی ترین خدمات قالیشویی ایوانک، شستشو فرش می باشد. با پیشرفت وسایل،  ابزار ها و شوینده ها، کیفیت و روش های شستشو بسیار تغییر کرده است. در کنار شستشوی فرش خدماتی مانند رفوگری،  رنگ بری،  ترمیم انواع فرش دستباف و ماشینی و… در این قالیشویی حرفه ای ارائه می شود. یک قالیشویی خوب و حرفه ای، فرش ها را بصورت لول شده، خشک کرده و بسته بندی شده درب منزل تحویل  دهد.

دومین خدمتی که قالیشویی ایوانک ارئه می دهد، شستشوی مبل و موکت است. یکی از دغدغه خانم های خانه دار هنگام خانه تکانی، شستن مبل ها است. قالیشویی با  کمک تجهیزات مجهز، مبل شما با  کمک دستگاه شستشو می دهند. این شستشو بگونه ای است که هیچ آسیبی به مبل های شما وارد نشود. موکت  ها نیز امکان جابجایی کمی دارند و بعضی از این موکت ها به زمین چسبیده اند و نمی توان آن ها را جابجا کرد. قالیشویی ایوانک با ارائه خدمات شستشو در منزل، موکت و مبل های شما را شستشو می دهد.

شستشوی فرش دستبافت

  • شستشوی انواع فرش ماشینی و دستباف
  • ترمیم سوختگی، پارگی و بیدخوردگی
  • پاسخگویی 24 ساعته
  • شستشوی مبلمان و موکت
  • ارائه ضمانت نامه کتبی
  • شستشو بدون آسیب دیدگی
  • قالیشویی بام تهران

شستشوی فرش دستباف در منزلشستشوی فرش دستباف در منزل

قالیشویی ایوانک با ارائه خدمات شستشوی انواع فرش مانند فرش دستباف و ماشینی، خیال شما را  از شستشوی فرش راحت کرده است اما گاهی افراد ترجیح می دهند فرش های دستباف و ماشینی خود را در هانه شستشو دهند. هنگام شستشو فرش دستباف در منزل باید نکاتی را رعایت کنید تا آسیبی به فرش شما وارد نشود. ابتدا باید غبار فرش را توسط جاروبرقی بگیریم.

سپس با مواد شوینده مناسب فرش خود را شستشو دهیم. بعد از آن با استفاده از فشار آب، فرش را شستشو دهید و بعد بصورت برعکس جلوی آفتاب پهن کنید تا بطور کامل خشک شود.

ایوانک کجاست؟

محله ایوانک در ناحیه 7 شهرداری منطقه 2 قرار دارد. بلوار ایوانک یکی از خیابان های محله شهرک غرب واقع در تهران ایت. از شمال با بلوار دادمان، از شرق با خیابان حسن صیف و از جنوب با بزرگراه همت محدود شده است. در گذشته بلوار ایوانک یکی از راه های ارتباطی اصلی  میان میدان صنعت و فاز 6 بوده است.

قالیشویی ایوانک با بیش از 10 سال سابقه در شستشوی فرش دستباف و ماشینی فعالیت می کند.

b2n
yun
Carpet cleaning

ثبت ديدگاه

Go to Top