قالیشویی انقلاب

صفحه اصلی/دسته‌بندی نشده/قالیشویی انقلاب

قالیشویی انقلاب

By |2022-04-16T11:24:52+00:00جولای 24, 2021|دسته‌بندی نشده|بدون ديدگاه

قالیشویی انقلاب

اگر جزو ساکنین منطقه انقلاب باشید، بدون شک تا به این لحظه نام قالیشویی انقلاب به گوشتان خورده است. این قالیشویی را می توان جزو بهترین و البته با سابقه ترین قالیشویی هایی دانست که در این ناحیه وجود دارد. قالیشویی انقلاب بهترین قالیشویی تهران می باشد. همین اعتبار سبب شده تا بسیاری از اهالی این منطقه فرش های خود را به آن واگذار نمایند. ما در ادامه قصد داریم دلیل این محبوبیت را برای شما عزیزان شرح دهیم لذا اگر جزو ساکنین این ناحیه هستید ، بهتر است ما را تا انتهای این متن همراهی کنید چرا که بدون شک بر روی تصمیمات شما موثر خواهد بود.

 جهت ثبت سفارش به صورت آنلاین وارد صفحه درخواست خدمات شوید.

ویژگی های قالیشویی انقلاب

قالیشویی انقلاب از جنبه های مختلفی با سایر مراکز موجود در این ناحیه متفاوت است. وجود ماشین آلات پیشرفته یکی از مهمترین جنبه های این تمایز است. در این مرکز تعدادی از پیشرفته ترین دستگاه های شستشوی فرش قرار گرفته است. این دستگاه ها می توانند در کمترین زمان ممکن فرش ها را تمیز کرده و آنها را خشک نمایند . وجود این این دستگاه ها نیاز به نیروی انسانی را کاهش می دهد. قالیشویی فرحزاد بدین جهت خطای ناشی از نیروی انسانی و البته هزینه های بالای آن نیز کاهش پیدا می کند.

ورود کارشناسان خبره فاکتور دیگری است که باعث می شود تا این قالیویی یک انتخاب بسیار ایده آل برای ساکنین ناحیه انقلاب باشد. قالیشویی انقلاب نیروهای متخصصی را استخدام کرده که به خوبی با ساختار و تار و پود فرش ها آشنایی دارند. آنها می دانند چگونه یک نوع لکه خاص را تمیز نمایند. این نیرو ها حتی دمای آب را هم متناسب با نوع فرش ها تغییر می دهند . این موارد باعث می شود تا فرش ها در بهترین وجه ممکن تمیز شوند.

غبارگیری فرش هاغبارگیری فرش ها

غبارگیری را می توان جزو اصلی ترین اعمالی دانست که باید برای تمیز کردن فرش ها انجام شود. در بسیاری از قالیشویی ها به همان شیوه ی سنتی عمل می کنند. یعنی فرش ها را آویزان کرده با چوب به شدت آن را می زنند . این مورد باعث می شود تا آسیب های مختلف به ریشه بندی فرش ها وارد شود. قالیشویی انقلاب سعی کرده تا مسیر دیگری را در پیش گیرد.

در این قالیشویی از دستگاه ها و تجهیزات بسیار پیشرفته ای برای غبارگیری فرش ها استفاده می شود. فرشها  در داخل این دستگاه ها قرار می گیرند و بدون کوچکترین آسیب ممکن غبارگیری می شوند. همین مورد عاملی است که سبب شده تا فرش های وارد شده به این مرکز، بدون هیچ گونه آسیبی تمیز شوند.

قدمت قالیشویی انقلاب

قدمت فاکتور بسیار مهمی است که می تواند یک ابزار مناسب برای سنجش اعتبار یک کسب و کار باشد.  این معیار برای امور خدماتی اهمیت بیشتری به خود می گیرد. قالیشویی انقلاب در این زمینه یکی از بهترین امتیازها را دارد. این قالیشویی دارای قدمت بسیار زیادی است که چند دهه از آن میگذرد.

این کارگاه در ابتدا با چند کارگر فعالیت خود را شروع کرد اما اکنون وسعت آن بزرگ شده و دارای تجهیزات پیشرفته و چندین نفر نیرو است. نکته قابل توجه این است که این چند دهه کاملا در جهت پیشرفت این مرکز بوده و این خود نشان دهنده اعتماد مردم به این مرکز می باشد قالیشویی در خیابان خیام.

محله انقلاب تهرانمحله انقلاب تهران

محله انقلاب را می توان از قدیمی ترین و البته معروف ترین محله های تهران دانست. بر اساس تقسیم بندی شهرداری تهران ، این محله جزوی از منطقه 11 شهرداری تهران به حساب می آید. به همین جهت می توان گفت که در مرکز تهران واقع شده است. این محله را می توان جزو محله های دانشجویی و فرهنگی تهران دانست که تعداد زیادی از کتابفروشی ها را در خود جای داده است.

به همین جهت اهالی تهران این ناحیه را به عنوان مرکزی برای خرید کتاب و یا یافتن کتاب های دست دوم می شناسند . قالیشویی انقلاب جزو قدیمی ترین مراکز نظافتی موجود در این ناحیه می باشد که برای رفع نیاز اهالی این منطقه ایجاد شده است. خدمات عالی و کیفیت بالا سبب شده تا این مرکز در بین اهالی این ناحیه محبوب شود. چنانچه شما هم جزو ساکنین این ناحیه هستید، می توانید برای امور قالیشویی خود از خدمات این مرکز استفاده نمایید.

قالیشویی انقلاب با بیش از 10 سال سابقه در شستشوی فرش دستباف و ماشینی فعالیت می کند.

b2n
yun
Carpet cleaning

ثبت ديدگاه

Go to Top