قالیشویی آجودانیه

اگر در محله آجودانیه به دنبال یک قالیشویی معتبر می گردید بی شک می توانید قالیشویی آجودانیه را انتخاب کنید.قالیشویی آجودانیه خود دارای یک کارخانه مجهز و بزرگ است و دیگر شما نیاز به واسطه ندارید به صورت مستقیم با کارخانه در ارتباط هستی

قالیشویی آجودانیه از پرسنل های دعوت به کار می کند که حداقل 4 الی 5 سال سابقه کاری در زمینه قالیشویی داشته باشند و همین باعث شده است تخصص و مهارت این قالیشویی در شستشوی انواع فرش های دستبافت و ماشینی افزایش پیدا کند.

قالیشویی آجودانیه حدود 20 سال است که در این محله مشغول به کار است و طول مدت فعالیت خود توانست است رضایت تمام مشتریان خود را جلب کند و همین باعث شده است اعتبار و شهرت زیادی پیدا کند نحوه انتخاب بهترین قالیشویی.

بهترین قالیشویی منطقه 1

قالیشویی آجودانیه علاوه بر این محله در تمام محله های تهران دارای شعبه است و در هر محله ای از شهر تهران باشید می توانید از خدمات قالیشویی آجودانیه بهره مند شوید.

قالیشویی آجودانیه با توجه به سوابق درخشانی که دارد توانسته است. در این سال ها اعتبار زیادی برای خود جمع کند و همین موضوع باعث شده است. که شهرت بهترین قالیشویی منطقه 1 را بدست آورد.

شستشوی فرش دستبافت آجوداینهشستشوی فرش دستبافت در آجودانیه

اگر بدانید فرش های دستبافت بهترین نوع فرش در جهان است.فرش های دستبافت با استفاده از الیاف های مختلفی بافته می شود ویژگی های یک قالیشویی خوب .

مهمترین الیاف که برای بافت فرش های دستبافت به کار می رود نخ ابریشم است.فرش های دستبافت ابریشمی علاوه اینکه بهترین نوع فرش دستبافت محسوب می شود. همچنین جزء گران ترین فرش های جهان است.فرش دستبافت ایران علاوه بر استفاده در داخل کشور به کشور های دیگر نیز صادر می شود.

روش استفاده از نفتالین در فرش

حال اگر در منزل خود فرش دستبافت دارید و قصد شستن آن ها را دارید این توصیه را به شما می کنیم. که آن را در منزل شستشو ندهید.چون که الیاف های فرش دستبافت (پشم،ابریشم و…) بسیار حساس هستند. و باید با دقت بالایی شسته شوند.

قالیشویی آجودانیه با توجه به پرسنل های بسیار ماهر و متخصصی که دارد توانایی شستن انواع فرش های دستبافت را دارد.

محله آجودانیه کجاست؟

محله آجودانیه که یکی از محله های لاکچری شهر تهران است و در منطقه 2 تهران قرار دارد. خانه و ویلا در محله آجودانیه بسیار گران است و از همین رو ساخت و ساز در این محله پیشرفت بسیار چشمگیری داشته است.دیگر در این محله تعداد خانه های قدیمی و کلنگی بسیار کم شده است.

محله آجودانیه به نسبت محله های اطرافش به دامنه کوه نزدیک تر است. و از همین رو آب و هوای بسیار خنک و سردی دارد و همچنین در زمستان روز های برفی زیادی دارد.

چگونه به آجودانیه برویم ؟

در محله آجودانیه متاسفانه ایستگاه مترو وجود ندارد اما شما می توانید. از ایستگاه مترو تجریش که نزدیکترین ایستگاه مترو به محله آجودانیه است استفاده کنید.سپس از میدان تجریش با ون یا تاکسی به محله آجودانیه بروید.

اگر هم می خواهید با وسیله شخصی خود به این محله بروید. می توانید از بزرگراه های چمران،صدر و خیابان پاسداران استفاده کنید.

محله های اطراف آجودانیه

  • محله حکمت و دزاشیب،نیاوران و تجریش در غرب (محله تجریش از مهم ترین محله های اطراف آجودانیه است)
  • محله پاسداران،دروس،دیباجی و اختیاریه در جنوب
  • محله اقدسیه،سوهانک و ازگل در شرق
  • رشته کوه های البرز در شمال
  • آیا روفرشی فرش را خراب می کند
  • قالیشویی آجودانیه

b2n

yun

rizy

Carpet cleaning