خشکشویی کامرانیه

صفحه اصلی/دسته‌بندی نشده/خشکشویی کامرانیه

خشکشویی کامرانیه

By |2022-04-17T05:48:04+00:00آگوست 30, 2021|دسته‌بندی نشده|بدون ديدگاه

خشکشویی کامرانیه

خشکشویی کامرانیه با بیش از چندین سال تجربه و فعالیت، عضو رسمی اتحادیه قالیشویان تهران و بهترین قالیشویی تهران می باشد. خدمات این قالیشویی به صورت شبانه روزی و بدون تعطیلی می باشد. تمام پرسنل این قالیشویی دارای مهارت و تجربه در رابطه با شستشو انواع فرش های دستباف و ماشینی و همچنین خشکشویی و ترمیم  فرش های دستباف و ماشینی می باشند.

خدمات خشکشویی می تواند اعم از خشکشویی موکت، مبلمان، فرش و… باشد. این قالیشویی بیش از 200 نفر پرسنل فعال و متخصص در زمینه خشکشویی دارد. قالیشویی کامرانیه یکی از قدیمی ترین  قالیشویی های این منطقه است.  یکی از خدمات این قالیشویی شستشوی فرش به روش اتوماتیک می باشد. خشکشویی فرش یعنی شست و شوی سریع و موضعی فرش های شما، یعنی فرش هایی که تمیز هستند و نیاز به آبکشی ندارند.

خشکشویی کامرانیه با مجهز ترین و کامل ترین تجهیزات شستشو و با کیفیت ترین مواد شستشو، آماده ارائه خدمات خشکشویی در محل است.

 جهت ثبت سفارش به صورت آنلاین وارد صفحه درخواست خدمات شوید.

خشکشویی انواع مبلمانخشکشویی انواع مبلمان

امروزه تمامی خانه ها دارای سرویس مبلمان هستند و کمتر خانه ای بدون مبلمان است. تمیزی و نظافت مبلمان از اهمیت ویژه ای برخوردار است. یکی از کارهای مهم نگهداری مبل، خشکشویی است. خشکشویی کامرانیه یکی از با سابقه ترین و قدیمی ترین خشکشویی های این منطقه است. بعضی از مبلمان، روکش آنها به راحتی جدا می شود و می توان روکش مبل را به راحتی شستشو داد.

اما علاوه بر روکش، خود مبلمان نیز نیاز به شستشو دارند. خشکشویی مبل با دستگاه های ویژه این کار صورت می گیرد امروزه با پیشرفت تکنولوژی، دستگاه های ویژه ای برای شستشوی مبلمان در منزل فراهم شده است. خشکشویی مبلمان توسط دو دستگاه، یکی دستگاه شستشو و دیگری دستگاه مخصوص خشک کردن مبلمان است. این کار توسط افراد متخصص صورت می گیرد تا آسیبی به مبل و پارچه مبل شما وارد نشود.

بیشتر بخوانید: شستشوی فرش دستبافت

خشکشویی در منزل

یکی از سوال های اساسی این این است که چطور می توان موکت های چسبیده و مبلمان را در منزل شستشو داد. اگر شما می خواهید مبلمان و موکت یا خوشخواب خود را در منزل شستشو دهید، بهتر است از خدمات خشکشویی کامرانیه با بیش از نیم قرن سابقه کاری در این حوزه استفاده کنید. قالیشویی در الهیه خدمات خشکشویی کامرانیه با دستگاه های مخصوص خشکشویی روز دنیا انجام می شود.

بعضی از افراد بدون مهارت و تخصص لازم دست به کار مبل شویی می زنند، این کار خیلی وقت ها خسارت های زیادی را به بار می آورد و به مبل شما آسیب های جبران ناپذیری وارد می شود.

خشکشویی صندلی های کنفرانسخشکشویی صندلی های کنفرانس

شاید برای شما سوال پیش آمده باشد که، چطور صندلی های یک سالن کنفرانس یا سالن سینما تمیز می شوند. صندلی های این سالن ها، امکان جدا شدن ندارند یا جدا شدن این صندلی ها سخت و هزینه بر است. بدلیل همین، خشکشویی این مبلمان در محل و  همان جا صورت می گیرد. خشکشویی کامرانیه این خدمات را به شما ارئه می دهد. خشکشویی صندلی ها و مبلمان این سالن ها، با دستگاه های پیشرفته و مخصوص صورت می گیرد.

خشکشویی در محل یکی از خدمات مهم قالیشویی کامرانیه است که برای اماکن مختلف با توجه به شرایط انجام می شود. در این سالن ها ممکن است آلودگی و  به عمق صندلی ها نفوذ کرده باشد، اما با استفاده ازسرویس خشکشویی کامرانیه، صندلی ها و سالن مانند روز اول تمیز می شود.

بیشتر بخوانید: خشکشویی پاسداران

چرا خشکشویی کامرانیه؟

خشکشویی کامرانیه با بهره گیری از افراد متخصص و حرفه ای در زمینه خشکشویی مبلمان و موکت، به شما این تضمین را می دهد که بهترین کیفیت خشکشویی در محل را ارائه دهد. قالیشویی اندرزگو این خشکشویی به دلیل سرعت عمل بالا، دقت در شستشو و ارائه ضمانت نامه کتبی و معتبر به شما عزیزان به عنوان بهترین قالیشویی این منطقه شناخته شده است.

کامرانیه کجاست؟

کامرانیه جزو منطقه یک شهرداری تهران محسوب می شود. محله کامرانیه از شمال با خیابان های نیاوران و منظریه مجاورت دارد و بخش جنوبس کامرانیه از صدر آغاز  و تا چهار راه فرمانیه را شامل می شود. همچنین سمت شرق فرمانیه از محله خیابان فرمانیه و غرب آن دزاشیب و چیذر واقع شده اند. ایستگاه مترو نزدیک به کامرانیه ایستگاه نوبنیاد می باشد.

خشکشویی کامرانیه با بیش از 10 سال سابقه در خشکشویی و شستشوی فرش دستباف و ماشینی فعالیت می کند.

b2n

yun

Laundry

ثبت ديدگاه

Go to Top